İğneli Epilasyon Hatay'da iğneli epilasyon

neyapsambilmem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
120
2
merhaba hatayda bildiğiniz veya yaptırdığınız iyi bir yer var mı lazer epilasyon için?

ayrıca bu iğneli olması ne demek açıklayabilir misiniz?

Nresı bırde hıjenık mı??

evet gayet hijyenik zaten baya ünlü biryer. burda forumda iğneli epilasyon yaptıranların topiğindede görebilrsin. ankara kızılayda aura güzellik salonu sevda meşeci. ben çok memnun kaldım memnun kalmayana rastlamadım. yalnız 1 2 hafta öncesinden randevu almak gerekiyor kendisi çok yoğun çünkü

Maddi yönden çöküntü yaşatır adama heryer ya:26: Birde ben iğneliyi işin aslı sadece ayva tüylerde ve yüzde tavsiye ederim. Çünkü çok eziyetli bir işlem ve işlemin bitmesi yıllar sürüyor. kalın tüylere lazer düşünebilirsiniz. Ben kaş ve favorime iğne yaptırdım sadece bir daha iğneyile töbe :KK1:

evet gayet hijyenik zaten baya ünlü biryer. burda forumda iğneli epilasyon yaptıranların topiğindede görebilrsin. ankara kızılayda aura güzellik salonu sevda meşeci. ben çok memnun kaldım memnun kalmayana rastlamadım. yalnız 1 2 hafta öncesinden randevu almak gerekiyor kendisi çok yoğun çünkü

Çokk tesekkür ederim . yapan doktormu?? birde seyansı ne kadara??

Çokk tesekkür ederim . yapan doktormu?? birde seyansı ne kadara??

valla ücret kısmıyla annem ilgileniyordu ben onu bilmiyorum canım. ilk başta iğneni satın alıyorsun 16 tlydi sanırm o o iğne kırılmadığı müddetçe epilasyonun onla yapılıyor. yapan doktor değil güzellik uzmanı bu dalda eğitim almış birisi.bu forumda sevda hanımın müdavimleride var onlardan ayrıntılı bilgi alabilirsin. bizim aramızda akrabalık ta olduğundan dolayı ben ücret konusuna hiç girmedim. kendisinide bu yüzden hiç ben övmim siz diğer müst:KK42:erilerinden bilgi alın isterseniz benimki reklam amaçlı zannedilebilir

yok canım lazere hastane dışında gidilmesi tavsiye edilmiyor zaten. sevda hanım sadece iğneli kendisi lazere karşı tekrar çıkıyor diye. Müşterilernin çoğuda lazere gidip muzdarip olanlar. Ama ne olursa olsun ben lazerden yanayım arkadaş iğnelinin çilesini çeken anlar beni :KK70:

O kadar kotumu acıtıyo?? bırde lazerle ıgne arasında ne fark var mesela benım ayagım da derının altında morluklar var hangısı cıkarır???

O kadar kotumu acıtıyo?? bırde lazerle ıgne arasında ne fark var mesela benım ayagım da derının altında morluklar var hangısı cıkarır???

morluk olayını bilemicemde. iğneli kesin çözüm ayva tüy bile kalmıyor en iyi iğneli tabiki ama dezavantajları çok. mesela lazerde 6 7 seanta biticek şey iğnelide 30 seansı bile bulabilir çünkü kıl köküne tek tek giriyor. canı çok acıtıyor yapılan yer şişiyor 1 hafta bıyunca düzelmiyor tam anlamıyla. ben kaşlarıma 2 haftada bir gidiyordum mesela 4 yıl oldu hala gidiyorum 5 6 ayda bir tabiki artık. lazer hemen biticek birşey hemde kısa sürüyor. iğnelide 1 saat durduğunda olur 2 3 saatte olur ama lazer dakikayla olan birşey

X