Hastane hakkında yardım lütfen

kimderki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
665
0
merhaba arkadaşlar... bu haftasonu annem gelecek. o buradayken de ben uzun zamandır hayalini kurduğum meme büyütme ameliyatımı olmak istiyorum. zamanım çok kısıtlı olacağından öyle hastane hastane dolaşamam. ben biraz fiyat araştırması yaptım ve en uygun fiyatı boğaziçi tıp merkezi verdi. ama ben doktorları hiç tanımıyorum, isimlerini bile bilmiyorum. ben telefonda muayene ve karar aşamasından sonra kaç gün içerisinde operasyon gerçekleşebilir diye sordum, en geç bir haftada herşey biter dediler. sonraki kontroller pek de problem değil. benim için önemli olan o en ağrılı bir hafta içerisinde annemin yanımda olup çocuklarımla ilgilenebilmesi. bu hastanede operasyon geçiren var mı aranızda? hastane şartları, ilgi alaka ne durumdadır? göğüslerden memnun musunuz? kısaca tavsiye ediyor musunuz?

Merhaba kimderki;
Önemli olan ameliyatı yapacak olan doktorun kim, hastanede 1 gece yatılıyor, standart olsa yeter. doktorunla görüştün mü canım?

hayır daha doktorları tanımıyorum. pazartesi günü hastaneye gidicem bir aksilik olmazsa. biri doçentmiş ve herhangi bir fiyat farkı yokmuş. dediğim gibi daha isimlerini bile bilmiyorum. orada operasyon geçirmiş birileri olsa tecrübelerinden de yararlanıcam. dahası doktorundan memnun kaldıysa muhtemelen ben de onunla devam edicem.

ben de boğaziçi nde ameliyat olmayı planlıyorum. derya özçelik ile görüştüm. ama muhtemelen sen benden öce operasyon geçirirsin. benimki 22 nisanda. deneyimini paylaşırsan sevinirim. ben doktoru tanımıyorum. öneri üzerine de görüşmedim. ama konuştuk. muayene oldum. kendisi bana güven verdi. sen de bir görüş bence :)

X