hastamiz icin 4444 salati tefriciye

Elaray

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
707
567
Herkese hayirli geceler..

Arkadaslar yengem cok hasta ve iki gündür yogun bakimda. 200 kiloya cikti vücüdü su topladi ve suan her tarafi sis ve morluklar icinde. Doktorlar teshis koyamadi ve yengem "annem gel gidelim" diye inleyip duruyor :KK43: sagligina kavusmasi icin 4444 salati tefriciye okumaya basladik. Allah rizasi icin okuyabilecek olan varmii? Icinizden geldigi kadar..

Su dünyada sagliktan daha mühim birsey yokmus. Allah tüm hastalarimiza sifa versin, cok zor acilar icinde görüp hicbirsey yapamamak :KK43:

Bende hastayim su an 10 tane okuyabiliyorum, cok azda olsa okumak istedim. Allah sifa versin insallah.

Bende hastayim su an 10 tane okuyabiliyorum, cok azda olsa okumak istedim. Allah sifa versin insallah.

Sagol Allah razi olsun. Cok sükür tamamlayabildik. Rabbim sana ve tüm hastalara sifa versin. Sagligimizda malesef degerini bilemiyoruz, kaybedince anliyoruz. Bende senin icin bir yasin okuyacagim insallah..

Sagol Allah razi olsun. Cok sükür tamamlayabildik. Rabbim sana ve tüm hastalara sifa versin. Sagligimizda malesef degerini bilemiyoruz, kaybedince anliyoruz. Bende senin icin bir yasin okuyacagim insallah..
Allah razi olsun canim

X