Hastalık hastalığı sağlık anksiyetesi tuvalet korkusu

Kesinlikle öyle inanın sürekli tuvaletim geliyor gibi surkeli karnim midem dönüyor böyle Allah'ım hayırlısıyla sağlıcakla geçsin gitsin inşallah inan çok zor Rabbim hepimize şifa versin inşallah
Bilmez miyim. Aminn, inşallah 🙏

Işte anlattıklarınız Tamamen beni tanımlıyor ne eksik ne fazla. Istediğim üniversiteye girmek için zamanında kendimi çok zorladım 3kez girerek ve zaten mükemmeliyetçi bir ailede büyüdüm. Sonra üniversite bitti evlilik derken erken doğum yaptim 33 haftalık doğdu oğlum onun normal gelişimini kaygıyla izlerken başladı bütün sıkıntılar. Çocuğun normal şekilde büyüdükçe kaygılarım kendime yöneldi Şimdi de bana bir şey olursa evladım nasıl büyür büyütülür kaygısı uykularımı kaçırıyor. yaklaşık bir aydır (daha öncesinden 2 kez kalp krizi korkusu haricinde bisiyim yoktu çünkü) karın bölgemde Bir rahatsızlık Gezici bir batma gerilme tarzı bir ağrı ortaya çıktı. Cok siddetli değil hatta ara ara iyiyim gerilince artıyor sanki. Huzursuz ediyor nihayetinde. Ultrasona girdim büyük abdestime yönelik tahlil de yaptırdım defalarca idrar yolu enfeksiyonu sanıp bobrekten sanıp kan ve idrar testi verdim yok hiç bisi. Gastroenterolojiye gideceğim yarın çok endişeliyim Ama doktorlara gitmek de bu meseleyi çözmüyor psikiyatri hariç sanırsam. Hatta kısır döngüye sokuyor o kadar iyi anlıyorum ki sizleri Ne olur yardım edin

Bir de öyle bir şey ki hele de ağrınızı tam olarak lokalize edemiyorsanız bu tamamen bir işkenceye dönüşüyor belim mi ağrıyor diyorsun MR çektirsem bağırsağımda bir şey var diyorsun kolonoskopi mi yaptırsam bir insan için ne kadar yorucu ve enerji düşürücü şeyler yaşam kalitem diye bir şey kalmadı hiç

X