Hassasiyet yapmayan ağız bakım suyu önerisi

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.000
4.189
Kızlar en son listerine beyazlatma etkiliyi aldım ama aşırı hassasiyet yapti ya. Normal dururken bile dişlerim sızlar gibi oluyordu. Biraz ara verdim baya azaldı (normalde de çok az oluyor zaman zaman)

Ancak ağız bakım suyunun o ferahlığından vazgeçemiyorum özellikle akşamları kullanınca çok iyi oluyordu kullanmadığım sürede de çok rahatsız hissediyorum kendimi.

Bana önerebileceğiniz bir marka var mı. Bütün hepsinde aynı sorunu yaşamam sanırım 🤔

Ağız bakım suları rutin kullanımda olmaması gereken şeyler . Diş hekimi olarak rutinimde yok . İlla öneri olacaksa meridolü öneririm

Ağız bakım suları rutin kullanımda olmaması gereken şeyler . Diş hekimi olarak rutinimde yok . İlla öneri olacaksa meridolü öneririm
Çok teşekkürler, birde ben bi dönem sinirlenince vs ön dişimi sıkma huyum vardı bıraktım ama biraz geç oldu ön dişimin teki hafif hafif oynuyor :KK43: düşer mi çok korkuyorum veya sağlamlaşır mı ne yapmaliyim acaba

Çok teşekkürler, birde ben bi dönem sinirlenince vs ön dişimi sıkma huyum vardı bıraktım ama biraz geç oldu ön dişimin teki hafif hafif oynuyor :KK43: düşer mi çok korkuyorum veya sağlamlaşır mı ne yapmaliyim acaba
Diş sıkmayla dişin öyle çok oynayacağını sanmıyorum başka bir şey olabilir ısırdığınızda farklı bir kuvvet geliyordur bence bi diş hekimine muayene olun

X