Piercing, Hızma Hassas Cilt Kulak Deldirme

aftermidnight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2015
326
406
Hayatımda iki kez kulak deldirdim. İkisi de tabanca ile oldu ve oldukça acı çektim. Emitasyon küpeleri istemedi kulağım ve hemen kapanıyordu. Dayanamadım ve küpe takmaktan vazgeçtim.

Şimdi tekrar hevesliyim. İğne ile deldirmeyi merak ediyorum ve gümüş ya da diğer tür küpelere yöneleceğim. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim. Acı eşiğim düşük ve cildim alerjik / hassas. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var ise İstanbul'da mesaj atarsanız çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

ben aksesuarcı da deldirmiştim, böyle takı toka satan bir yerdi. kıkırdağımda 2 delik var 1 tane de tragusu deldirdim. hepsini tabancayla deldi. imitasyon küpe olmaması çok önemli ilk deldirirken. en az 1 buçuk en fazla 3 buçuk ay hiç çıkarmaman gerekiyor küpeyi. kıkırdak hassas bölge olduğu için yatarken çok acı çektim ben ama 1 ay sonra iyileşti. tragus hiç acımadı. iğne ile delim daha sağlıklı diyorlar ama bana göre bir farkı yok, deldirdikten sonra bakımını iyi yaparsan sorun olmuyor.

Hayatımda iki kez kulak deldirdim. İkisi de tabanca ile oldu ve oldukça acı çektim. Emitasyon küpeleri istemedi kulağım ve hemen kapanıyordu. Dayanamadım ve küpe takmaktan vazgeçtim.

Şimdi tekrar hevesliyim. İğne ile deldirmeyi merak ediyorum ve gümüş ya da diğer tür küpelere yöneleceğim. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim. Acı eşiğim düşük ve cildim alerjik / hassas. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var ise İstanbul'da mesaj atarsanız çok mutlu olurum.

Teşekkürler.
Al bendende o kadar. En az 4 kez deldirdim sonuc yara hep. Tam bir ay sonra yara oluyor. Hijyenik temiz bir yerde hallolmasi lazim hassaslik basa bela. :KK43:

X