Hanımcı mı? Maço mu ?

gelecekteki eşinizin nasıl olmasını tercih ederdiniz?

• Ankete Katılan
    17
  • Anket Kapalı .

darkeve

Câhille sohbeti kestim
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
60
35
21
Yaşadığımız toplumun nasıl insanlar seçeceğimiz konusunda çok önemli etkisi vardır. Daha önceden maço erkeklerden hoşlanırken zaman geçtikçe değiştim ve şimdi tercihim hanımcıdan yana. Maço erkek seçiminin daha çok geleneksel şekilde yaşayan insanlarda daha fazla olduğunu düşünüyorum.

Yaşadığımız toplumun nasıl insanlar seçeceğimiz konusunda çok önemli etkisi vardır. Daha önceden maço erkeklerden hoşlanırken zaman geçtikçe değiştim ve şimdi tercihim hanımcıdan yana. Maço erkek seçiminin daha çok geleneksel şekilde yaşayan insanlarda daha fazla olduğunu düşünüyorum.
ortaya karışık olsun
Yani Maçımcı

Hanımcıdan kasıt her denilene tamam diyen erkek ise istemem.İtici geliyor bana.
Maço zaten kesinlikle istemem.
Konuya,duruma göre onun ya da benim fikrim, kararım geçerli olsun mantığındayım.
Eşimle ilişkimiz de öyle. Hangi filmi izleyelim,nereye gidelim, akşam ne yiyelim kısmına kadar bazen o fikir sunar bazen ben.
Bence denge iyidir.
İkisi de değil😊

Hanımcıdan kasıt her denilene tamam diyen erkek ise istemem.İtici geliyor bana.
Maço zaten kesinlikle istemem.
Konuya,duruma göre onun ya da benim fikrim, kararım geçerli olsun mantığındayım.
Eşimle ilişkimiz de öyle. Hangi filmi izleyelim,nereye gidelim, akşam ne yiyelim kısmına kadar bazen o fikir sunar bazen ben.
Bence denge iyidir.
İkisi de değil😊
Bana niye gulen ifade atmadin :KK70:

İkisi de 😂 bana hanımcı dışarıya maço

Dışarıya full maço bana hanımcı :dondurma::dondurma:

Her ikiside ama dışarıya maço eşine hanımcı erkek iyidir ya. Benim eşim dışardan kaba görünür kibarlıkmış falan yapmaz ama bana tam tersi. Bence en güzeli merhametli vicdanlı olan erkek:)

X