Hani eskiden bir parfüm vardı.....

NEFERTARi

Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
702
158
Hatırlar mısınız bilmemşakkıdı
PROMESS diye bir parfüm vardı ne herika kokusu vardı onun:asigim: Hatırlayanınız ve ona benzeyen bir parfüm bileniniz var mı aranızda kızçeler:eek:

bizim gibin gencecik çıtırlar m.ö ki perfümleri nerden bilsin nefer:nazar:
sen kuzu-kro-krdi 3 lüsüne sor:nazar:

hatırlıyorum ismini ama şişesi kokusu aklıma gelmedi açıkçası..ancak sanırım aynı isimde yeni versiyonları var canım bir bak istersen..

bizim gibin gencecik çıtırlar m.ö ki perfümleri nerden bilsin nefer:nazar:
sen kuzu-kro-krdi 3 lüsüne sor:nazar:
Ülen sende çıtır sınıfına giriyorsan ben artık kundaktaki bebeyim,parfüm neyime:roflol::roflol::roflol:
hatırlıyorum ismini ama şişesi kokusu aklıma gelmedi açıkçası..ancak sanırım aynı isimde yeni versiyonları var canım bir bak istersen..

Araştırdım canım ama yenilemişler ve yenilerin kokusunun eskisiyle yakından uzaktan ilgisi yok:1no2:

evet hatırladım eskıden parfum deodorant cok degıldı herkes hepsını bılırdı bu koku yogum pudra makyaj kokusu gıbıydı dolgun tok bır koku yokmu acep artık eskılerde belıssıma gelıyor sımdı aklıma bırde dolce vıta catren arley sahara demre sımdılık bu erkeklerdede jagler dı sanırım bırde joop

Hakikaten promess nasil guzel bir kokuydu.Galiba yaslaniyoruz kizlar.Hatta siz hatirlarmisiniz bilmem ama ben kucukken annem aida diye bir parfum kullanirda hatta deodarantida vardi.Disi pembe bir parfumdu.Super kalici ve cok hafifti.Keske simdide olsada alsak.

promess hala var ama şişe şekli değişti ve 3 çeşit koku çıkarmışlar şimdi...happy si trendy si ve birşeyi daha var..lovely di sanırım...
ben de eskilerden dione evergreen i severdim...görünmüyor :KK43:

kızlar bende eskıden 8X4 un mavı rengıne bayılırdım annem kullanırdı sımdı yok heral o koku

ya yaaa birde bellisima vardı annem kullanırdı biz küçükken
ne cok severdim o kokuyu
daha sonraları rexonanın kırmızı renki deodorantının kokusunu benzetmişimdir ona
varmı acaba hala bellisima bilen varmı kızlar

benim hatirladigim en eski koku Carmina. rahmetli kuzenim kullanirdi :çok üzgünüm:
Biraz agirdi ama bana onu hatirlatir, yinede güzeldi

herkes bellısıma dıyor sızce gusel mı bende parfum anlayısımı artık avondan kurtarmak ıstıyorum bır yardımcı olursanız sevınırım

Promess in yeni kokularının hiçbiri eskisine benzemiyor ne yazık ki:sm_confused: Peki ona benzeyen bir parfüm yok mu bildiğiniz?şakkıdı
Bu arada Bellisima hala var canım:asigim:

ya yaaa birde bellisima vardı annem kullanırdı biz küçükken
ne cok severdim o kokuyu
daha sonraları rexonanın kırmızı renki deodorantının kokusunu benzetmişimdir ona
varmı acaba hala bellisima bilen varmı kızlar

var tatlım ufak parfumerılerde mıgroslardada vardı sanırım

herkes bellısıma dıyor sızce gusel mı bende parfum anlayısımı artık avondan kurtarmak ıstıyorum bır yardımcı olursanız sevınırım

avonu hiç kullanmadım,antireklam olmasın de,ama içime sığınmadı.bin kere elime almıştım şişeleri-ve vazgeçmişitim.açıklerden de almadım,bi iki defa girdim açık satış yerleri-ve memnun kalmadım.Listelerden bakınca hepsini almak istiyorum-ama kokular hep kolonya gibi kokiyolar.

canım ben orgınalde dolumda cok kullanan bırıyım ama ben ıc fark goremıyorum sadece dolumlar ılk sıktıgında alkol on planda oluyor dolum alacaklara tavsıye 5 noktada deneyın fazla denemeyın ve EN AZ yarım saat bekletın dolanın olyalanın oyle karar verın ı tek fark cıltte bıraz parlama yapıyor oda ucundakı fıs fısından orjınal gıbı dagılmıyor parfum cıkarken

merhaba şu parfüm aida ben onu arıorum benim de eşim böyle bir koku olabileceğini söyleyip duruyor nasıl bulacagız bir bilginiz varmı lütfen

Bana da yardım edin ne olur , annem çok eskiden bir parfüm kullanmış onun adını istiyor benden. Unuttum adını , ama döneminin çok beğenilen bir kokusu vardı , adı kendini tekrarlayan bir kelimeden oluşuyordu , " amor amor" gibi , yani adı buna benzemiyorda aynı kelime iki kere söyleniyordu . Çiçek kokusu idi .

Böyle az bilgi ile varmı hatırlayacak olan :uhm:

bende ykmde 7-8 sene önce bi parfüm beğendim, adı 'garden' lı bişeydi, tam hatırlamaymıyorum...=(
böğürtlen kokusu gibiydi bikaç ay sonra gittiğimde bitti dediler, bidahada bulamadım onumafoldumben

X