hangi yumoşu kullanıyorsunuz

duygutekin1336

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
139
17
26
yumoşun yeni serisi çıkmış sakura olanı denediniz mi deneyen varmı aranız da normalde yumoşun mavisini kullanirim makine 10 kg oldugu icin 2 kapak koyuyorum eve asiyorum fazla kokmuyor ev nedense. amberide çok seviyorum siz bu yeni olani denediniz mi hiç

yumos-sakura-packshot.jpg

yumoşun yeni serisi çıkmış sakura olanı denediniz mi deneyen varmı aranız da normalde yumoşun mavisini kullanirim makine 10 kg oldugu icin 2 kapak koyuyorum eve asiyorum fazla kokmuyor ev nedense. amberide çok seviyorum siz bu yeni olani denediniz mi hiç

Eki Görüntüle 3371012
Yumos kullanmiyorum. Viking yada bingo kullaniyorum. Bingonun gül kokulusu var missss vikinginde beyaz sisesi var gri kapakli nevresimden kokusu cikmiyo harika . Bence sizde yerli urun kullanin

Yumuşatıcıyı fazla koyuyorsunuz muhtemelen. Yumuşatıcı gözündeki max işaretinin hizasının daha altında olması gerekiyor, bi de böyle deneyin.
Bingonun beyazını kullanıyorum ben de, çok hafif kokusu.

Yumuşatıcıyı fazla koyuyorsunuz muhtemelen. Yumuşatıcı gözündeki max işaretinin hizasının daha altında olması gerekiyor, bi de böyle deneyin.
zaten
zaten max yazısının altında fazla koymuyorum makine 10 kilo iki kapak koyuyorum sadece

Yanlış bilgiler yaymayın ortalıkta. Yumoş’un üretim yeri Türkiye bir kere. Şirketinin de İsraille bir alakası yok
Siz yanlis bilgi veriyosunuz , coca cola turkiyede uretiliyo diye yerli markamı oluyor yani ? Yumos kokeni Amerika olan bi urundur ve israili destekler. Lütfen insanlari yanlis yonlendirmeyin ve googledan arastirma yapmayin google kesinlikle yanlis bilgiler veriyor bu konuda.

Siz yanlis bilgi veriyosunuz , coca cola turkiyede uretiliyo diye yerli markamı oluyor yani ? Yumos kokeni Amerika olan bi urundur ve israili destekler. Lütfen insanlari yanlis yonlendirmeyin ve googledan arastirma yapmayin google kesinlikle yanlis bilgiler veriyor bu konuda.
Laf anlatmakla uğraşamıycam gerçekten, kendi kendinize aşırı güvenilir facebook gruplarından araştırmaya devam edin.

Laf anlatmakla uğraşamıycam gerçekten, kendi kendinize aşırı güvenilir facebook gruplarından araştırmaya devam edin.
Facebook kullanmiyorum 😀 ergenligimde kullaniyodum 20 yildir facem falan yok hahahaah bunuda uydurdunuz ne kadar uydurukcu bi insansiniz 😀😀

Onur marketin kendi yumoşunu seviyorum çok kalıcı. Genelde mavi olanı alırım, bi arada portakal çiçeği kokulu bi yumuşatıcıya takmıştım sonra sıkıldım ondan.ismini hatırlamıyorum.

Yumoşun mavisi çok güzel kokusu çok kalıcı. Ama saha sevdiğim bir yumuşatıcı var bimin inci serisi siyah renk alın aldırın çok çok çok güzel. Perdelerimi,nevresimlerimi,yıkanabilir halılarımı hep bimin yumuşatıcısıyla yıkıyorum

X