Doğal Saç Bakım Kürleri hangi yağlar saç rengini koyulaştırıyor?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

cokofest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
59
18
Bayanlar soru başlıkta gördüğünüz gibii herhangi bir yağla bakım yapıp saç rengimi koyulaştırdı diyen var mı ona göre kullanmıycam:KK45:

Evet dediğin doğru özellikle zeytinyağı saçımdaki boyayı akıttı
ben de her yağ bakımıma zeytiyağı katarım cidden saçlarım yarım ton da olsa açıldı.daha da yapsam 1 tona kadar açılır bence ama bir sürü yağı karıştırıyorum hangisi açıyor bilmiyorum tam.koyulaştıranı da hiç duymadım:KK35:

hangisi koyulaştırıyor bilmiyorum ama bence yağlar genel olarak çok az da olsa açıyor saçı canım:KK68:
Evet dediğin doğru özellikle zeytinyağı saçımdaki boyayı akıttı
Ay gerçekten mii sevindiim o zaman zeytinyağıyla devam edeyim hint yağı biraz koyulaştırdı sanki benim saçımı da korkuyorum kullanmaya artık yağları teşekkür ederim kızlarr :KK15:

ben de her yağ bakımıma zeytiyağı katarım cidden saçlarım yarım ton da olsa açıldı.daha da yapsam 1 tona kadar açılır bence ama bir sürü yağı karıştırıyorum hangisi açıyor bilmiyorum tam.koyulaştıranı da hiç duymadım:KK35:
Canım sen hangi yağları kullanıyorsun?

Çörekotu sadece koyulaştırıyor gerisi rengini açıyor Özellikle zeytinyağı:KK14:

ne demek:KK200: bak hatta bakımlardan sonra rengin nasıl fark ettiğini sana atayım
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/yipranmis-saclarim-resimli.906893/
1. sayfada ilk hali 2. sayfada son hali var
Ay ben bu topiği görmüştüüm ama ışıktan falan açık görünmüştür rengi diyoduum benim saçımın şimdiki rengi senin son halin gibi canıım yağları düzenli kullansam bayaa açılır o zaman :dua::KK49: bu arada saçların çok güzel maşallaaaahhhh :nazar::nazar::nazar: konunu da incelemeye alıcam tatlıım teşekkürleer radarımdasın :KK70:

Ay ben bu topiği görmüştüüm ama ışıktan falan açık görünmüştür rengi diyoduum benim saçımın şimdiki rengi senin son halin gibi canıım yağları düzenli kullansam bayaa açılır o zaman :dua::KK49: bu arada saçların çok güzel maşallaaaahhhh :nazar::nazar::nazar: konunu da incelemeye alıcam tatlıım teşekkürleer radarımdasın :KK70:
Teşekkür ettim:KK200: ben eskiden de çok bakım yapardım ama saçımı yormuşum meğer daha da kötü olmuştu.artık çok düzenli bir şekilde,hiç aksatmadan,tek bir bakım uyguluyorum ve haftada 2 kere yıkıyorum sadece:KK23:önemli olan istikrar unutma.bir de badem yağını vs eczaneden al:KK5:

Teşekkür ettim:KK200: ben eskiden de çok bakım yapardım ama saçımı yormuşum meğer daha da kötü olmuştu.artık çok düzenli bir şekilde,hiç aksatmadan,tek bir bakım uyguluyorum ve haftada 2 kere yıkıyorum sadece:KK23:önemli olan istikrar unutma.bir de badem yağını vs eczaneden al:KK5:
Teşekkür ettim canım söylediklerini dikkate alıcam :KK54:

Corekotu
Hindistancevizi yagi
Amla yagi
Hint yagi
Hakiki badem yagi
Kapkara yapmiyor ama bir tik koyu gosteriyor saci ben bunlari tecrube ettim

Corekotu
Hindistancevizi yagi
Amla yagi
Hint yagi
Hakiki badem yagi
Kapkara yapmiyor ama bir tik koyu gosteriyor saci ben bunlari tecrube ettim

bu amla yağı kınadaki demi?

nerden aldınız çok etkiliymiş hintli bir kadından duymuştum ama bizde yoktur diye kasmamıştım bulmak için.

bu amla yağı kınadaki demi?

nerden aldınız çok etkiliymiş hintli bir kadından duymuştum ama bizde yoktur diye kasmamıştım bulmak için.
Kinadakimi bilmiyorum cnm ben netten aldim hindistandan getiren birinden hindistan cevizi yaginida ondan aldim ama bence vardir buyuk aktarlarda hint bektasi uzumu yagi diye geciyor koyu yesil.Sormak lazim bende vakitsizlikten netten aldim

Kinadakimi bilmiyorum cnm ben netten aldim hindistandan getiren birinden hindistan cevizi yaginida ondan aldim ama bence vardir buyuk aktarlarda hint bektasi uzumu yagi diye geciyor koyu yesil.Sormak lazim bende vakitsizlikten netten aldim

anladım teşekkürler bakayım bakalım belki yavaştan gelmiştir piyasaya artık 1 senedir falan kurcalamadım teşekkürler :KK66:

X