Hangi kitabı okuyorsunuz?

Fasulye Ayıklama Sanatı Üzerine Bir Tez- Wieslaw Mysliwisky
Monologları seviyorsanız çok güzel gelecek bir kitap. Bir de farklı bir ülke edebiyatı romanı olduğu için bana çok tat verdi. Tavsiye ederim.

azra kohen - gör beni kitabını okuyorum şuan .. :KK66:

Selam herkese, hangi kitabı okuyorsunuz merak ediyorum.Tavsiye edelim birbirimize ve fikir edinelim.Ben şimdi Ayşe Kulin'in Handan kitabını okuyorum.
Doktor moreaunun adasını okuyorum hikaye çok içine çekti beni soluksuz okuyorum gözlerim yorulana kadar 🤯

Henüz bir çocuğum yok ama Kabil'i Yetiştirmek adında bir kitap tavsiye edildi ve şu an ona başladım. Öğretmenler ve erkek çocuğu olanlar için tavsiye ediliyor.

Dorian grayin potresini okudum filminide izledim öneririm

Dorian grayin potresini okudum filminide izledim öneririm
okudum ve aşırı begendim . filmini izlemek ise beni hayal kırıklıgına ugratabilir mi bilmiyorum ama merak etmedim de değil . ve dorian gray in portresi beni oscar wilde in bıyografısını okumaya itti . aradım da bulamadınm. bıyografiyi bulana kadar dier kitaplarını okumayı düşünüyoum. hayatı merak edilesi bi yazarımız

suanda yakup kadrinin yaban ını okuyorum . güzel gidiyor
önerecegim bi dunya kitap var hangisinden başlasam direk yazar adı vereyim onun kitaplarına bakın .
dostoyevski , tolstoy , victor hugo , harper lee , jack london , john steinback , hamigvay , yasar kemal , kafka , stefan zweig ( bna dili ağır gelıyor ama kafa açmak için muthiş) .... kısacası dünya klasikleri ve türk ededbiyatımızı araştırırsak bir ömür yetecek bizi geliştiricek kitap buluruz sanırım

X