Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Fondöteni Kullanıyorsunuz?

Maybelline aşmış kendini arkadaşlar. En iyi 5 fondoten arasına girmiş Maybelline Affinitone Super Stay 24H. Bende kullanıyorum gayet memnunum. liste şu şekilde
Bobbi Brown Moisture Rich Fondöten
Maybelline Affinitone Super Stay 24H
Giorgio Armani Maestro Fondöten
Mac Studio Fix Fluid Fondöten
Yves Saint Lauren Teint Radiance Fondöten
Görüyoruz ki baya iyi markalarla yarış içinde

Sevgili Kefirkizi, yurt dışından kozmetik siparişi vermek yasak ben de biliyorum. Şimdi biraz önce arkadaşımla konuştum. Strawberrynet.com Turkiye ye gönderime başlamış, oradan sipariş verebilirsiniz dedi. Nilüfer hanım strawberrynet.com dan sipariş verebilirsiniz. Sanırım artık bende oradan sipariş vericem.
o siteye güvenmıyourm,shisedo cilt ürünlerini aldım,trden aldım seri yuzumu muhteşem yaparken devamını ordan aldım maf etti

Cecile antiwrikle fondoten yapısı çok ince kapatıcılıgı güzel ben çok memnunum

Selam kızlar. Benim t bolgem yağlı ve sivilce tedavisi görüyorumsivilcelerimin cçoğu geçti ve izleri kaldı. Ama yine tektuk sivilce var
Dışarı çıkarken sürmek
için fondoten arıyorum
ama pek anlamadığım
için karar veremiyorum.
Araştırmalarim sonunda
Maybelline Affimat i
almayı düşünüyorum
beyaz tenliyim. Bu
fondoten sivilce yapıyor
mu? Pudra yüzümde hos durmuyor . Fondoten zararlıama bu şekilde dışarı çıkmak istemiyorum. Kullananlar varsa kapaticiligi hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim.

Selam kızlar. Benim t bolgem yağlı ve sivilce tedavisi görüyorumsivilcelerimin cçoğu geçti ve izleri kaldı. Ama yine tektuk sivilce var
Dışarı çıkarken sürmek
için fondoten arıyorum
ama pek anlamadığım
için karar veremiyorum.
Araştırmalarim sonunda
Maybelline Affimat i
almayı düşünüyorum
beyaz tenliyim. Bu
fondoten sivilce yapıyor
mu? Pudra yüzümde hos durmuyor . Fondoten zararlıama bu şekilde dışarı çıkmak istemiyorum. Kullananlar varsa kapaticiligi hakkında bilgi verirlerse çok sevinirim.
canım bence sivilce sorunun varsa ve bunu için tedavi görüyorsan dermokozmetik kullanmanı öneririm

Arkadaşlar ya ben maybelline affinitone kullandım cildim yağlanan bir cilt bugünde watsonsdaki bakım uzmanı bana pastelin high performance fond de teint with vitamin e yi verdi senin cildine daha uygundur melez ton gibi duruyo dedi içime çokda sinmedi gbi gerçi kullanmadım ama ürün hakkında ne düşünüyorsunuz

kumanda post: 40265285 .!.:
Arkadaşlar ya ben maybelline affinitone kullandım cildim yağlanan bir cilt bugünde watsonsdaki bakım uzmanı bana pastelin high performance fond de teint with vitamin e yi verdi senin cildine daha uygundur melez ton gibi duruyo dedi içime çokda sinmedi gbi gerçi kullanmadım ama ürün hakkında ne düşünüyorsunuz
Cildin yagliysa maybelline affinimat kullanman daha doğru olur. Bu urun yağlı ciltler için. Ben kullanıyorum kapaticiligi gayet iyi.

En son Lancome Teint Idole 24H aldım, oldukça memnunum aslında. Ofisteki arkadaşlarımdan da hep olumlu tepkiler alıyorum. Özellikle T bölgesi gün içinde parlamaya meyilli ciltler için gerçek bir kurtarıcı. Sabah yaptığım makyajla akşam çok küçük rötuşlar atarak gece de devam edebiliyorum. Bir şişesini hemen hemen hergün kullanmama rağmen 3 ayda ancak tükettim, tekrar almayı düşünüyor muyum, evet. Ama onun yanında Darphin'in fondötenini de denemek istiyorum. Fiyatı oldukça tuzlu, ama çok beğendiğim bir marka. Ancak yine de test etmeden onca para verilmez mutlaka bir tester edinmek gerek

fondöten kullanmıyorum ama özel günlerde makyajımı tamamlamak için kullanırım diye rimmel london stay matte almıştım. kullanmak nasip olmadı, olmaz da umarım

Nadiren fondöten kullanmakla birlikte senelerdir hiç değiştirmeden lancome teint idole kullanıyorum.Gayet memnunum.

Ben de nadiren fondoten kullanmakla birlikte, en son almış bulunduğum affinimat'ı pek de önermiyorum. Matlık derecesi ve o matlığın kalıcılığı orta düzeyin altlarında. Çok kötü diyemem ama..

eskiden çok sık kullanırdım
artık sadece özel zamanlarda kullanıyorum.loreal lumi magic'i eskidiğini düşündüğüm için çöpe atmıştım. şu sıralar rimmel match perfection işimi görüyor.
bu da bittiğinde yada eskidiğinde aklım revlonda mutlaka onu alacağım hazır watsons getirmişken .

ay bıraz uzun yazıcam,
este lauder double wear
mac face en body
guerlın bb krem
shısedo bb krem
nars bb krem
mac bb krem hem likit hem compact
collıstar fondoten
helocare compact
mac proloungwear
chanel fontoten
forever make up fontoten
mac pudra mıneral
mac mıneral
yves rocher fontoten.bence emmiyor bile bunları yüzüm sadece shısedo bb kapatmıyor ama harıka emıyor en azından ,birde ysl fusıon harıka oldu,ysl aldım bende,ne yapsam nem maskelerımı,peelinmi,bazmı yapmadığım kalmadı,banamısın demıyor,bu arada cıldım hiçbir sorun yok,renk eşitlensın dıye,

oturup ağlamak istiyorum hepsi çöp,kimi dıyor cildin karma bu,kımı dıyor kuru bu,sonuç giden paracıklarım
sorun şuki benım shısedo fondotenım tr den kaldırmışlar,yabancı sıtede görüyorum çaresiz birine getirticem onsan sonra başıma gelmeyen kalmadı

ellora fondöteni kullanıyorum yağlı ciltlere uygun bir yapısı var oil free ve 25 spf içeriyor ama günlük elim bb kremlere gidiyor hem bitirmek amaçlı hemde hafif olması açısından

çok fazla fondöten denemedim max factor lasting performance, maybelline kullanmıştım şimdi de estee lauder dubble wear light olanını kullanıyorum en çoık bundan memnun kaldım cildimi çok canlı gösterio üstelik pudara da kullanmam ama lancome teint idolü de çok merak ediyorum kullanan bilgilendirirse çok sevinirim

X