Hangi diyet daha verimli ?

Deliiball

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
232
65
25
Merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtıysam kusura bakmayın bende polikistik over ve insülin direnci var ama doktorum insülin direnci için ilaç vermedi kendin spor yaparak kırabilirsin dedi benim göbek çevrem aşırı fazla çok kez diyete başlayıp bırakanlardanım ama artık başlamak istiyorum pko ve insülin direnci için hangi diyet daha verimlidir aralıklı oruç diyetini yapmak istiyorum ama bı yerde insülin direnci için uygun değildir başka yerde uygundur yazıyo kafam karıştı Karatay diyetini de pek anlamadım açıkçası hangisi daha verimli. Spor için de Leslie yapmayı düşünüyorum.
Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 🤗

Açlık şekeriniz kaç insulin direnciniz kaçta diyetisyene niye yönlendirmedi şöyleki sağlığınız için kararlı olun patates makarna pirinc hamur işi uzak durun mutlaka çorba için salata yapın akşam yemeğiden sonra bişey yemeyin süt yerine yoğurt tüketin tatlı şekeri kesin kardeşim için şuan bunları yapıyoruz insülin direnci var

Açlık şekeriniz kaç insulin direnciniz kaçta diyetisyene niye yönlendirmedi şöyleki sağlığınız için kararlı olun patates makarna pirinc hamur işi uzak durun mutlaka çorba için salata yapın akşam yemeğiden sonra bişey yemeyin süt yerine yoğurt tüketin tatlı şekeri kesin kardeşim için şuan bunları yapıyoruz insülin direnci var
Kaç bilmiyorum bakmadım diyetisyene gidiyordum ama bıraktım onları zaten ekmekte dahil hayatımdan çıkarıcam

X