Hangi BB Krem daha iyi?

Bir yıldır sıklıkla the balm shelter bb kremi kullaniyorum. Cok kapaticiligi yok ama ben cok memnunum.

Lorealin bb kremini aldım kızlar gerçekten çok kötü.hiç beğenmedim.kapatıcılık sıfır gibi.

Cildiniz kuru mu .benim karmadan yagliya donuk pure beaty cc cok parlatir diye korkuyorum.jane irafelenin de icerigi temizmis sanirim

Benim cildim karma ve hassas canım bu yüzden Jane Iradele aldım memnunum :KK68:
Pure beauty için herkes fazla parlak dedi ama benim için aşırı bir parlaklığı yok :KK25:
Benim hassas cildimde herhangi bir soruna yol açmadı :KK200:

yüzünüze göre uygun olan fondoteni almalısınız bb krem için de geçerli bunu okuyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pure beauty bb kremini kullandım Watson mağazalarında satılıyor denediğim markalar arasında bana en iyi gelen bu markanın oldu . Garnier note the balm falan bende hep boşuna çıktı kalıcı olmadı çok oksitlendi sivilcelenme yaptı .

Türkiyede satiliyormu bilmem ama ben OLAZ markasini kullaniyorum 3 renk tonu iceriyor ve cok dogal duruyor ayrica nenlendirici özelligide cok etkili

Nivea'nınkinden de memnundum ben.

ben tüm bb cc kremlerimi kore ürünlerinden tercih ediyorum. neden diye sorcak olursanız kore cilt bakımında cok öncü ve ilk onlar cıkardı tüm bu kremleri. sadece cildinize göre almanız gerek aksi halde sivilce yapıyor. en son sephora dan cc krem aldım biraz tuzluydu ama harika görünüm super sonuc. missha dan baslayabilirsiniz

Garnier bb konusunda cok basarili bide maybelline bb kremlerinden cok memnun kalmistim.. pek kullanmiyorum artik eskisi gibi pudra bile surmuyorum nemlendirici krem suruyorum sadece artik.. benim icin makyaj mascara eyeliner ve rujdan ibaret oldu :))

Ben lorealinkini kullanıyorum. Çok kapatıcılığı yüksek değil ama sorunlu bir cildim yok o yüzden severek kullanıyorum.

kesinlikle pure beauty BB krem öyle güzel ki yüzüme cc ve BB si hariç bişey sürmem ben sadece watsonslarda var

X