Hamişler Bakar mısınız??

dilek38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
302
0
39
öncelikle hamile kalan arkadaşları tebrik ediyorum inşallah Allah olmayanlara da nadip eder. bi şey soracam gününüz geçmeden önce normal adet olacakmışsınız gibi mi oldunuz? benim iki gün gecikti ama adet olacakmışım gibi geliyo.
nolur bana bişeyler söyleyin.

arkadaşlar bugün doktoro gittim kan tahlili yaptı sonuç 526 çıktı yorumlarınızı bekliyorum. :emir_bebek:

Son düzenleme:
aynen ole oluyor hatta benım 10 gun kahve leke geldı vede adet oacagım sandım test al cıkar benım 3. gunnde cıkmıstı

evet canım aynı adet olacakmışsın gibi hissediyorsun
ben adetime 1 gün kala idrar testi yaptım
buay kalma ihtimalim vardı ama bir yandan da nasıl olsa adet olacağım diyordum
ama olmadım idrar testi yaparsan kesin sonucu öğrenirsin

Hayırlısı olur inşallah benimki 3 haftalık hala ağrılarım var.Aslında korkmaya başlıyorum ama özellikler karın ağrım oluyor.Normaldir inşallah Sanırım kendimizce kuruntu yapıyoruz.ıyi düşün canım iyi olsun.Rabbim tüm bebekleri korusun sağlık sıhhat versin .Sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasib etsin.

19 haziranda adet oldum bu ay da 17 sinde olmam gerekiyordu ama hala olmadım. normalde benim adetim hiç gecikmez ağrılarım var ama birazdan sağlık ocağına gidecem orda ücretsiz yapıyorlar diye duydum.

inşallah hamileyimdir Allahım
cevaplar için teşşekkürler arkadaşlar

gidemeyecem sağlık ocağına test aldırttım yapacam çok heyecanlıyımmmmmmmmm

ama hiç belirti falan yok sadece karnım ağrıyo

canım benimde adetim 4 gün geçti.10 gündür karnımda ağrı göğüslerimde hassasiyet vardı.bu sabah test yaptım hamileyiiim.hala inanamıyorum.bence sende bir an önce testini yap.

yatım testi hamileyim galiba ikinci çizgi diğeri kadar belirgin olmasa da çizgi vardı. sabah bi daha yaapcam yine çift çizgi çıkarsa doktora gidecem. Allahım çok şükür ben de inanamıyorum

arkadaşlar bende temmuz 7de az bi lekem geldi başka gelmedi.yane üstüne gördüm.şuan 5haftalık hamileyim.ade sancısı gibi sancılarım oluyodu benimama şuan hamileyim.bence biran evvel test yap

yarın bi engel çıkmazsa inşallah doktora gidecem kesin sonucu söylesin o zaman daha çok sevinecem hala inananmıyorum bende anne olacammmmmm

bugün adetimin gecikmesinin 5. günü bugün kan tahlili yaptırdım 526 çıktı ultrasonda görünmüyo alttanda baktı yine görünmüyo. doktorla fazla konuşamadık. 1 hafta 10 gün sonra gel dedi ultrasonda da gözükür dedi
526 normal mi sizce yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşşekkürler:emir_bebek:

merhabalar.....

nasilsiniz? ben cok iyiyim cünkü bunden iki hafta önce hamile oldugumu ögrendim ve cok komik bir sekilde tatile gitmeden bir gün önce ögrendim... ayni adet sancisi gibi karsiklarim agriodu bende diodum biran önce gelip gitsede denize girebilsem tatilde diye bekle bekle gelmedi kendim test yaptim positiv cikti hemen doktora gittim hamilesin diyince sok gecirdim hic beklemiorum demekki gercekten insan beyninden silince düsünmeyince oluomus ..... ve simdi 7 haftalik hamileyim ama hic bir belirtim yok halen daha hafifden karsiklarim agrio o kadar baskada hic birseyim yok Allaha cok sükür Doktora sordum bebis büyüyor dedi o yüzden karsiklarim agriomus ... Insallah böyle kalir .... Etrafimda hamislerin cektiklerini gördükce fena oluorum :) Allah herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin.... benim ilk bebisim insallah bebisimle ciktigim bu 9 aylik uzun yolda bi sorun yasamadan basarili bi sekilde geciririm tabi bu dilegim bütün hamis hanimlar icin gecerli Allah bi nefesde kurtarsin ve Rabbim herkese saglikli nur topu gibi hayirli evlat nasip etsin .....hihoyyyt:teytey:

slm dilekcim ben yeni katıldım ve 7 haftalık hamişim dediğin gibi oluyo benim ikinci adet ayım geliyo ama belirtiler hala devam edşiyo

ppatyam anlattıklarının aynısı benim başımdan geçti tatile gitcem gün öğrendim ya bende 7 haftalık hamişim ve tatile gittim geldim bu arada :)

aynen bende tatile gittim cumartesi döndüm cok sükür sag saglim :) doktor ne zaman dogum dedi sana beyzade? bana 7 Mart 2010 dedi, düsündükce acayip heyecanlaniorum mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

X