Hamileyken aldığım kiloları nasıl vereceğim?

jouska07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
91
30
30
Ben 58 kilo ile hamile kaldım boyum 168 . Doğumdan bir gün önce 78 dim. 53 gün oluyor doğum yapalı şuan 68 kiloyum ama daha fazla veremiyorum sütüm azalır diye korkuyorum ve bebeğim memeye çok düşkün o yüzden sürekli kan şekerimin düştüğünü hissediyorum tatlı çikolata yiyorum. Ne yapmalıyım sizce Bu ben değilim aynada gördüğüm halimi hiç sevmiyorum Eşimden bile uzaklaşmş hissediyorum kendimi

Ben 58 kilo ile hamile kaldım boyum 168 . Doğumdan bir gün önce 78 dim. 53 gün oluyor doğum yapalı şuan 68 kiloyum ama daha fazla veremiyorum sütüm azalır diye korkuyorum ve bebeğim memeye çok düşkün o yüzden sürekli kan şekerimin düştüğünü hissediyorum tatlı çikolata yiyorum. Ne yapmalıyım sizce Bu ben değilim aynada gördüğüm halimi hiç sevmiyorum Eşimden bile uzaklaşmş hissediyorum kendimi
Canım hix öyle kendini abur cubura verme sağlıklı beslen sabah yumurtanı yanında yeşilliğini çorbanı eksik etme sadece dengeli ve düzenli beslen tatlı ye sütun olsun onu ye bunu ye diyenleri boşver bu arada zamanla gidecek merak etme diyete başlamak için bebeğin çok küçük daha bebeğin ek gıdaya geçsin onlarla beslenmeye başlasın o zmn diyet yaparsın işte en aizndna 7 aylık falan olsun

Öncellikle emzirirken içilen su süt yapıyor diyor doktorlar
Ekmeği kesin derim bol sıvı vitamin meyve yiyin
Halam öyle yaptı ve bı kaç aya verirsiniz merak etmeyin 🥰
Bende şuan hamileyim 18 haftalık boy ve kilomuz tam uyuyor
İlk 3 ay 2 kilo verdim şimdi tekrar aldım 58 im ama karnım hiç yok gibi sonradan kilo alır mıyım siz ne zmn kilo aldınız

Öncellikle emzirirken içilen su süt yapıyor diyor doktorlar
Ekmeği kesin derim bol sıvı vitamin meyve yiyin
Halam öyle yaptı ve bı kaç aya verirsiniz merak etmeyin 🥰
Bende şuan hamileyim 18 haftalık boy ve kilomuz tam uyuyor
İlk 3 ay 2 kilo verdim şimdi tekrar aldım 58 im ama karnım hiç yok gibi sonradan kilo alır mıyım siz ne zmn kilo aldınız
Hayırlı olsun canım . Ben hemen almaya başladım çünkü kusmadım hiç . Ama asıl kiloyu 4-5. Aylarda almaya başlıyorsunuZ

X