Hamileyim :( çok zor durumdayım lütfen yardım

evet gerek yoktu normalde yapmam zaten. arada hadsiz olanlara böyle özellikle yazarım.

hem hadsiz hem uslupsuz olanlara bişi yapmam. çünkü bir ileri versiyonunda hırsını alamayıp insanlar içinde telefon dükkanına tuvaletini yapanı gördüm. sınırları, hayası, görgüsü olmayana bişi yapmam.

Ayyyy kizim isin yok mu senin, tuvaletini yapmak ne alaka simdi? Hangi konuya atlayacagini mi sasirdin? Beni cok yordun, istedigin kadar cemkir benden bu kadar by by

Benim saçmalamama karar vermeden önce bir psikiyatrist veya psikoloğa bı sorabilsen keşke, sistemli fiziksel, duygusal ve ekonomik şiddete maruz kalan bireyler birçok konuda,(hele ki bu konu bizzat şiddet uygulayan erkekse) sağlıklı kararlar verebilir mi? Ama önemli değil bu durum sizin birisini yargılaman için bir engel değil ki.

Evet bı işler akıl işi konu sahibi de gerizekalı akıllsız. Sizden azcık ders alsın.
Hem zaten psikiyari psikoloji filan da yalan. İnsan aklyla çözülür herşey.
Unuttum bi de korunmak zaten kadın işi.
Bu kadar şiddet uygulayan birisi de zaten sevişmeyi sadece sevişme olarak algılamıştır. Kadın zaten kocam beni dövüyor ama düzenli bir seks hayatımız var diyor sanırım orayı ben kaçırdım.
Akıl işiymiş.. Sırf sizde olan bir akıl işi...
Bir de argüman üretemediğiniz her kişinin söylediği şeyler saçmalık değildir. Ama sizin anlamadığınız herşeyi "soçmoloyorson" diye yaftalamanız ise saçmalığın dik alasıdır...
Ben sizin derdinizi anlayamadım kadın konusunda ben şiddet görüyorum diye bişey yazmamış.
Neden habire benim yorumumu akıntılayıp ergen ergen kelimeler yazıyorsun ki? İlk yorumumda da cenine bişey yazmadım kalktın cenin ölmesin diye saçma saçma şeyler yazdın,şimdi konuda yazmayan şeyleri söylüyosun. Ben oturup bütün yorumları tek tek okuyamam konusunda ciddi problemlerimiz var demiş,ona göre yorum yaptım. Niye atlayıp duruyorsunuz?

Ben sizin derdinizi anlayamadım kadın konusunda ben şiddet görüyorum diye bişey yazmamış.
Neden habire benim yorumumu akıntılayıp ergen ergen kelimeler yazıyorsun ki? İlk yorumumda da cenine bişey yazmadım kalktın cenin ölmesin diye saçma saçma şeyler yazdın,şimdi konuda yazmayan şeyleri söylüyosun. Ben oturup bütün yorumları tek tek okuyamam konusunda ciddi problemlerimiz var demiş,ona göre yorum yaptım. Niye atlayıp duruyorsunuz?

eski konularına bi baksaydın yorum yapmadan önce (ki birçok yorumda birçok kadın konu sahibinin eski konularını okuyup da yorum yapmış. "göz retinanı yırtan bi adam.." diye yapılan yorumları okumamışsın..)

kadın konusunda evliliğim kötü diye yazınca ve de yorumları okuyunca bi baksaydınız iddia etmeden önce... Şideetin her türlüsüne maruz kalmış... Yazdıklarım ergenlikten değil, bir yorum yapmadan önce kişinin eski konularına bakıp öyle yorum yapma durumumdan, oturduğum yerden sallamamamdan :KK70:

sizin yazdıklarınıza atlayıp durmuyorum. yazdıklarımı "ergen ergen" kelimeler olarak algılamanıza da şaşırdım, sanırım kelime haznenizde fazla kelime yok. Ama asıl ergenlik buraya gelip "korunsaydın canım, bak ben korunuyorum" gibi yardım isteyen insanları kendiniz sanki bu konuda bir otorite gibi görüp eleştirmeniz.

neyse bazı kelimeleri tam anlamak için bi tdk ya bakın, ya da boş verin ben ergen ergen konuşuyorum.

bu arada teşekkür ederim akşam akşam beni çok güldürdünüz :KK70: ergen ergen :KK70:

Neden hemen aldırmayın düşünüyorsunuz nasıl evladınız oldureceksiniz başından bunu düşünüp korunsaydiniz

eski konularına bi baksaydın yorum yapmadan önce (ki birçok yorumda birçok kadın konu sahibinin eski konularını okuyup da yorum yapmış. "göz retinanı yırtan bi adam.." diye yapılan yorumları okumamışsın..)

kadın konusunda evliliğim kötü diye yazınca ve de yorumları okuyunca bi baksaydınız iddia etmeden önce... Şideetin her türlüsüne maruz kalmış... Yazdıklarım ergenlikten değil, bir yorum yapmadan önce kişinin eski konularına bakıp öyle yorum yapma durumumdan, oturduğum yerden sallamamamdan :KK70:

sizin yazdıklarınıza atlayıp durmuyorum. yazdıklarımı "ergen ergen" kelimeler olarak algılamanıza da şaşırdım, sanırım kelime haznenizde fazla kelime yok. Ama asıl ergenlik buraya gelip "korunsaydın canım, bak ben korunuyorum" gibi yardım isteyen insanları kendiniz sanki bu konuda bir otorite gibi görüp eleştirmeniz.

neyse bazı kelimeleri tam anlamak için bi tdk ya bakın, ya da boş verin ben ergen ergen konuşuyorum.

bu arada teşekkür ederim akşam akşam beni çok güldürdünüz :KK70: ergen ergen :KK70:
Ben ne salladım kadın hakkında neden korunmuyorsun dedim sadece???pes vallahi bence sizin bir doktora ihtiyacınız var.

Ama gerçekten ergen ergen tavırlarınız var bunda ısrarlıyım..

Dört yaşında kızım var ve 5 aylik bir bebeğim daha var demissiniz bu iki doğumda eğer sezeryan doğum ise zaten enaz 4 sene gebe kalmamanız gerekiyordu cünku gebeliğin ilerledigi zamanlarda size ciddi sağlık sıkıntılar yaşayabilirsiniz

X