Hamilelikte çalışma

sonperdetiyatro

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2023
62
25
26
Merhaba arkadaşlar 26+5 hamileyim. Ekonomil olarak sıkıştım paraya ihtiyacım var bir aylık maaşa. Böylelikle çocuğuma eksiklerimi alabilirim 2 ay çalışarak ama sorın şu ki başvueduğum şirketler (uzaktan işlere başvurdum) arasa dönse kabul ederler mi? Gizlesem hiç etik gelmiyor. Nasıl iş bulabilirim bilmiyorum da önerisi, fikri olan var mı?

Malesef kabul olmuyor, bende 20 haftalık hamileyim. Tanınmış kurumsal bir şirkette görüşmem oldu geçen hafta, herşeyde anlaştık maaş yan haklar vs vs. Tek sorun hamilelik oldu.. Sağlıksal açıdan riskli olduğumu söyleyip doğumdan sonra görüşelim dediler.

Malesef kabul olmuyor, bende 20 haftalık hamileyim. Tanınmış kurumsal bir şirkette görüşmem oldu geçen hafta, herşeyde anlaştık maaş yan haklar vs vs. Tek sorun hamilelik oldu.. Sağlıksal açıdan riskli olduğumu söyleyip doğumdan sonra görüşelim dediler.
Ya tüh iş verenleri haksız bulmuyorum kendince daha verimli çalışan arıyorlar ama uzaktan işlerde bence bunu aramasalar da olur gibi geliyor :KK43: inşallah doğumdan sonra başlarsınız :KK43: bana da doğumdan önce maddi destek lazımdı o yüzden girmek istemiştim ama olmicak gibi 😭

X