hamilelik testi

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
38
kızlar çok acil bir soru yumurtlama tedavisi görüyorum ve geçen cumartesi çatlatma iğnemi oldum bugün test yaptık 2. çizgi belli belirsiz sizce hamile olabilirmiyim lütfen yardım edin yoksa çatlatma iğnesinin etkisi olabilirmi hadi kızlar acil cevap

genlde 2. cizgi silik cıkıyomus hamıle olabılırsın kanda baktır ıstersencanım
ıns. bebıs vardır
hayırlı olsun
allah bızde versın

adet gecıkmesı varmı bıtanem ne kadar gecıktı bence ümitlenmek için sen yınede kanda baktırr ::))

inşallah kızlar tedavi görüyorum 6 aydır yumurtelerımı büyütemiyorduk bu ay klomenle19 mm olmuşlar çatlatma iğnesinide yaptırdık allahtan tek isteğim şuan bu benim için büyük bir mutluluk anne olmak mucize bir olay allah herkeze ama herkeze nasip etsin inşallah

bende ekim ayında aşılama yaptırmıştım ve tabiki öncesinde çatlatma ignesi yapılmıştı bende senin gibi meraktan 1 hafta sonra hergün kanda ve idrarda test yaptırdım dr umu arayıp söyledim igneden dolayı dedi ignenin etkisi 13. gün bitiyor yani igneyi olduktan 13. gün sonra eğer tuttuysa bile döllenmiş yumurtanın rahime inmesi 4-5 gün sürüyor yani o yüzden çıkması imkansız pregnly ignesinin içinde gebelik hormonu var zaten o yüzden ümitlenme dr un sana dediği test tarihini bekle veya adet tarihini bekle benim adet olucagım 1 gün önceye kadar var çıktı dr umu aradım dedim adetim yarın ve pozitif çıktı eğer adet olmazsan gerçekten hamilesin gel bana dedi adetimden 1 gün geçti test yaptırdım maalesef yok çıktı dr a gittim ilaçların etkisiyle yumurta çok büyüdüğü için çatlaması zaman alıyormuş o yüzden adet olamamışım ilaç verdi ilaçla adet oldum.. sende adetini beklee benceee stres yapma varmı yok mu daha kötü kafandan at normal hayatına devam et unutmaya çalış kendini adet tarihine odakla..

Çatlatma iğnesini yaptıralı fazla olmamış ondan da olabilir.
Sen en iyisi kan testi yaptır bi kaç gün sonra.Daha erken şimdi döllenme olduysa daha yeni tutunmuştur ya da tutunmaya yakındır.
heralde 6-10 gün arası tutunma gerçekleşiyor.

canım bencede darkinlifenin dediği gibi çatlatma iğnesini yaptıralı fazla olmamış bir hafta içinde döllenme olsa bile testde bu belli olmaz mutlaka çatlatma iğnesinin etkisidir...
sen en iyisi adetinin gecikmesini bekle gecikirse testini yenile o zaman çıkarsa kan testi yaptır.. daha şimdiden kan testi yaptırma derim ben..

haklısınız kızlar ne bileyim işte ilk kez ikinci çizgiyi görünce gözlerime inanamadım inanmakla inanmamak arasında kaldım eniyisi biarz daha beklemek bugün adetmin 20. günü

kimse yokmuuuuuuuuuu?????????karagözlü sonucun ne çıktı canım????inşallah hamilesindir.bende iki gün evvel çatlatma iğnesi oldum.uğraşıyoz:))))

larencim bir daha test yapmadım 1 hafta daha bekleme kararı aldım sanırım testi erken yaptım 3 haftalık gebeliklerde sonucun pozitif çıkması sanırım olanaksız büyük bir ihtimalle çatlatma iğnesinin etkisi var neyse işte böyle ama kendimi çok mutlu hissettim birgün boyunca sanki hamile gibi bebeğim gelmiş gibi hissettim buay olmassa hayal kırıklığım çok büyük olacak

Benimde Ikinci çizgi Silikti Ama Hamileymişim Yeni Gebelk Olduğu Için 2. çizgi Silik çikiyor Benim çatlama Iğnesiyle Alakali Bir Bilgim Yok Ondan Nasil Oluyo Onu Anlayamiyorum Eğer Vucudunda Gebelik Hormonlari Tasiyorsan O çizgi çikar Iğneyle Ne Alakasi Var Merak Ettim şimdi Adet Geçmeden çikmasi Düşündürdü Beni Hiç Adet Geçmeden Test Yapmadim çunku Allah Gonlune Göe Versin Hepiinizi Bebek Sahibi Yapsin Inşallah.........

X