Hamile olupta düşük yapanlar yardım

tubilisah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
56
0
40
arkadaşlar 2 hafta önce forum açmıştım ve hamile oldugum şüpesi ile doktora gidip kan testi yamıştım 6,33 .ıkan degrim 26,35e çıkmıştı 2 gün sonra hafataya bi test daha yapalım keseye bakalım derken doktor bugün bir kanamam oldu ve doktora gittim doktor düşük başladıgını ve adet kanaması şeklinde bebegi vücudun atacagını söledi kan testi yaptırdı ve bu sefer 16 ya düşmüştü seviye:KK43: haftaya 5in altına düşmüş olur tekrar gel yeniden yapalım dedi dinlen tüm tetkikleri yaparız araştırma yaparız dedi yanlız bu benim ikinci düşügün ve ilki 3 aylıkkkaybetmiştim:KK43: pisikolejim şuanda mahvolmuş durumda bi kaç test yaptırdık herşey çok güzeldi normaldi sorun yoktu şimdi başka testlerden bahsetti doktor geldiğinde anlatırım dedi benim takıldıgım ve sormak istediğim ardarda 2 düşük neden olur bunu yaşayan varmı:KK43: ve hangi testler yapılması gerekli bunu baştan nie yaptırmadılar bu üzüntüyü bana yaşattılar artık özel hastanelere inanın güvenim kalmadı önere bilceginiz herşeyi öğerenmek istiyorum lütfen yardım edin çünkü cidden kafayı yemek üzereyim :KK43:mafoldumben

CANIM BENİM öncelikle çok geçmiş olsun,
biz düşük yapanların çok güzel bi topiği var,oraya gel istersen,ordaki herkes düşük yapıp hamile kalmak için güz sayanlar,seninle aynı şeyi yaşayan çok arkadaşımız var.Bekliyoruz iyi akşamlar

Cok gecmis olsun canim inan cok üzüldüm, acini dindirecek kelimeler bulmak suan imkansiz. Düsük sebeplerine gelince:

-kan pihtilasmasi
.gizli seker
-rahimde miyom/polip
-tüplerde sivi
-bagisiklik sisteminin bozuk olmasi

gibi nedenlere bagli olabilir. Belki bu testlerden bahsetmistir doktorun. Baska test varsada suan aklimda degil.
Allah yardimcin olsun.

Canım malesef doktorlar ilk düşükte, hemen araştıralım sorun varmı halledelim demiyorlar. Genelde 3 e kadarı olabilir kabul ediyorlar.3 ten sonra araştırmaya alıyorlar.

Ne mutluki hamile kalabiliyorsun. Sorun ne ise adı konuldumu çözülmeyecek şey yok.

Çöküntünü o kadar iyi anlıyorum ki... Allah yardımcın olsun.

arkadaşlar çok teşekkür ederim dediğiniz testlere baktırıcam doktorum bahsetmedi hiç birinden :KK43:
sibelacım az topliyim kendimi açtıgınız foruma gelcem çok sagol canım

çok teşeküür ederim canım allah yaşatmasın kimseye isteyen herkese versin hayırlısı ile inşallah:KK43:

kan pıhtılaşması olabilir erken den fark edilmezse genelde düşük oluyor bence bi baktırın ve riske atmayın...istanbul dasınız sanırım çapa yada cerrahpaşa perinatoloji bölümüne gidin...ve araştırma yaptırın mutlaka...çok geçmiş olsun.

X