Hamile montu önerisi

Salep1107

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
33
16
29
Merhaba hanımlar. Hamile montu arayışındayım. Kış ayının sert geçtiği bir yerde yaşıyorum ve çalıştığım için her gün dışarı çıkmak zorundayım. Sorum şu fotoğraftaki monttan alan kullanan var mı ya da başka bir önerisi olan var mı? Markası Lc Waikiki.
IMG_20221031_101351.jpg

Hamile montu nasıl oluyor ?
Bilmediğim için soruyorum..

Ben hamile iken normal montlarımı giyiyordum çünkü.

Ya da normal bir montta olur yani.
Hamile montu mu çıkmış ?

Şöyle ki montlarımın önü kapanmıyor. Bu yüzden hasta oldum hatta. Yoksa ben de almayı düşünmüyordum. Önünde görünen iki fermuarın arasındaki parça var ya o montu büyütüyormuş. Bunun dışında karın kısmı biraz daha bolmuş. Hamilelikten sonra o parçayı çıkarıp normalde kullanılabilirmiş. Kısıtlı bilgiye ulaşarak bunları öğrenebildim.

Yakin yerde lc varsa deneyip alın ihtiyaciniz varsa kullanisli bi ürüne benziyor. Sonrasi icinde kullanimi rahat olur. Bosa para vermemis olursunuz

Bu arada bende hamileyken hic bir kiyafetim olmuyordu. Ozamanlar modeller daha dardı suan hamile kalsam taytlarim haric herseyimi giyebilirim oversize cogu kiyafetim. Ama hasta olmaktansa alıp giyin bence. Bende uzerime panco almistim son zamanlarda giymek icin

Bu arada bende hamileyken hic bir kiyafetim olmuyordu. Ozamanlar modeller daha dardı suan hamile kalsam taytlarim haric herseyimi giyebilirim oversize cogu kiyafetim. Ama hasta olmaktansa alıp giyin bence. Bende uzerime panco almistim son zamanlarda giymek icin
Lcw var ama bu üründen yok 😂 panço falanda baktım aslında ama. Mont tek parça daha kullanışlı gibi normal montlardan da uygun fiyatı. Benimde çoğu parça oversize hiç hamile kıyafeti almadım o yüzden ama kışın dış giyim zor cidden. Alayım olmadı geri gönderirim ya da değişim yaparım. Teşekkürler fikirleriniz için 🌸

Lcw var ama bu üründen yok 😂 panço falanda baktım aslında ama. Mont tek parça daha kullanışlı gibi normal montlardan da uygun fiyatı. Benimde çoğu parça oversize hiç hamile kıyafeti almadım o yüzden ama kışın dış giyim zor cidden. Alayım olmadı geri gönderirim ya da değişim yaparım. Teşekkürler fikirleriniz için 🌸
Evet sahsen bende oyle yapardim deneyin bakın begenmezseniz iade oluyor zaten. Pancoyu ben kalın hirkamin uzerinden giyiyordum ve heryere arabayla gidip geliyordum calismiyodum calissaydim kesinlikle alternatif mont alirdim

X