Hamile Hanımlar Ücretsiz Doğum Filmi ve Fotoğrafı İsteyen?

MissA

Doğum Hikayecisi
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
2.857
18
Merhaba arkadaşlar, okuduğu mesleği hayata geçirmeye çalışan bir bayan olarak kendi portfolyomu oluşturmak için ücretsiz doğum hikayesi ve fotoğrafları çekme kararı aldım.

Forumda birçok hamile arkadaşımız var. 24 Haziran'a kadar gerçekleşecek doğumlar için ücretsiz doğum filmi ve fotoğrafınızı çekmek istiyorum. Yani hem bebeğinizle kavuşma anınızı video haline getirerek kısa ve duygusal bir klibe hem de profesyonel fotoğraflara sahip olacaksınız.

İletişime geçersek tüm detayları konuşabiliriz.

Sadece İstanbul'da yaşayan arkadaşlara yardımcı olabileceğimi belirtmek isterim.

Merhaba,
Mesajınızı görünce yazmak istedim.
Ben 34 haftalık hamileyim. Tahmini doğum tarihim Ağustos sonu 12 Eylül arası. Doğum yöntemim henüz netleşmedi.Aslında ayarlanmış bir fotoğrafçım ve kamera çekimi yapacak bir kişim vardı. Fakat kameraya alacak arkadaşı maalesef kaybettik. Şuan bütçemi aşmadan yeni bir film çekecek birini arıyorum. Tarihi geçmiş sizin verdiğiniz sürenin ama en azından bütçeniz hakkında teklif sunabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler

Merhaba 35 haftalık hamileyim ve Doğum fotoğrafçısı arıyorum. Gaziosmanpasa civarında olacak Doğum için fiyat olarak ne düşünürsünüz

Merhaba sevgili anne adayları,
Yaşadığınız uzun ve yorucu aylar sonrasında yüzünüzün gülmesine ve kalbinizin o küçük kalple birlikte atmasına çok az kalmış olabilir.
İster stüdyomda meleğinizle, ister doğumda veya öncesinde ücretsiz çekim şansını yakalamak isterseniz lütfen maille iletişime geçiniz..

Fotoğrafçılık, Sosyoloji ve İşletme Mezunuyum.
Hobi olarak yaptığım işimi profesyonel olarak sürdürmeye karar verdim.
Kısa bir süre için portfolyo arşivi amacıyla çekimler ücretsizdir.
Fotoğrafları kendi web sitem ve instagram hesabımda kullanmamdan memnuniyet duyacaklar iletişim kurarsa memnun olurum.
Sevgiler :)
Bilgi için;

Son düzenleyen: Moderatör:
X