hamile arkadaşlar bakarmısınız lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3simay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
129
0
43
arkadaşlar gebeliğinizin ilk dönemlerinde bhcg leriniz hep ikiyemi katladı?
yoksa bazen 2 ye katlaması gerekirken daha az katladığı oldumu?
lütfen hatırlamaya çalışın çok merak ediyorum:çok üzgünüm:

canım ya çok geriyorsun kendini biraz sakin ol önce benim hatırladığım 110 du 2 ise 220 olmuştu tabi herkesin değişiyor benimki öyleydi inş bişi yoktur sen dinlenmeye baka.s.

lütfen canım başkalarının değerlerini bu kadar kafana takıp stres yapma herkezin bünyesi farklı kimisi çoğul gebelik boşuna kendini yıpratıyorsun yat ve dinlen olumsuz düşünüp olumsuzlukları kendine çekme yat bir kitap felan oku kendini gerersen bebişinede zarar veriyormuşsun televizyonda seyrettim sakin ol belki bebişin yerleşiyordur:1hug:

benim ilk 31 di tam bir hafta sonra 614 oldu ikiye katlamis her iki gunde bir hatta biraz daha fazla olmus ama arkasiminda dedigi gibi herkesin bunyesi ayni degil canim;;uzme kendini bu kadar

teşekkürler kızlar ama yinede endişe ediyorum.:1hug:esteğiniz çok iyi geldi

bende sinin gibi cok endise ediyordum sonucum dusuktu cunku ilk yaptigimda bebis 1 haftalikti ya yukselmesse demistim ama hergun dua ettim allahima bebegimi bana bagisladi insallah kucagima almayida nasip eder .sende dua et canim..senin kan sonucun kac simdi??

mehaycım 13.gün 151 çıktı.
15. gün bhcg 218 çıktı. yeterince katlamamış yani.
yinede ALLAHtan umut kesilmez

canim yinede cok dusuk sayilmaz bence belki 13. gun test yaptigin saatle 15. gun test yaptigin saat ayni degildir bu yuzden olabilir!!!

X