Halkbankası hem kredi karto hem banka kartı

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
5.000
4.189
Kızlar hem kredi kartı hemde banka kartı olarak kullanılıyormuş üstünde numaralarıda var ama kredi kartı özelliğini açamadım taksitli alışveriş yapıcam sitede çıkıyor da ödemeye gelince hata veriyor. Mobilden bankaya girdiğimde de kredi kartınız yok diyor.
Bunun kredi kartı özelliğini nasıl açabiliriz

Kızlar hem kredi kartı hemde banka kartı olarak kullanılıyormuş üstünde numaralarıda var ama kredi kartı özelliğini açamadım taksitli alışveriş yapıcam sitede çıkıyor da ödemeye gelince hata veriyor. Mobilden bankaya girdiğimde de kredi kartınız yok diyor.
müşteri hizmetlerini arayın bakalım öncelikle

Benim bildiğim bankamatiğe gidince şifre oluşturuluyor siz googla bi yazin k.karti açma diye yazar neler yapilacagi :KK66:

Enişteme de aynı kart geldi kredi kartı istemediği halde. Ama geçen atm den maaşını çekerken kredi kartı seçeneği çıkmadı. Görüntü olsun diye yolluyorlar demek😂

şifre alınmamıştır muhtemelen
mobil uygulamasından yapılması lazım

X