En kolay kredi kartı veren bankalar hangileri?

Kirmizi krizantem

Kurt kışı atlattı ama yediği ayazı unutmadı
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
1.244
4.231
31
Merhaba uzun yıllardır kredi kartı kullanmıyorum ama bazı sebeplerden dolayı kullanmaya karar verdim. Öğrendiğime göre red alınca kredi notumuz düşüyormuş. En kolay hangi bankalar kredi kartı veriyor biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Not: halihazırda kredim ya da kredi kartım yok

Merhaba uzun yıllardır kredi kartı kullanmıyorum ama bazı sebeplerden dolayı kullanmaya karar verdim. Öğrendiğime göre red alınca kredi notumuz düşüyormuş. En kolay hangi bankalar kredi kartı veriyor biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Not: halihazırda kredim ya da kredi kartım yok
Halihazirda krediniz ya da kredi kartiniz yoksa tüm bankalar size olumlu cevap verir diye düşünüyorum

Eğer sigortalı bir işiniz yoksa kredi kartı vermiyorlar. Yani ben hiç duymadım vereni. İşiniz varsa maaşınız fark etmeksizin hepsi de verir. Eğer borcunuz harcınız varsa, icra dosyanız varsa, bankalarda kara listedeyseniz bu durumlarda da vermezler.

Borc harc yok icralık durum yok ... SIgortalı bir işte çalışıyorsanız vermeme olasılıkları yada ret yeme durumunuz sıfır bunca zaman sizi nasıl rahat bırakmışlar hayret 🙈😂
Kayıtlı olmayan numaraları pek açmıyorum, aradılarsa da bıkımışlardır😂

X