Halıdakı yapıstırıcı

irem4006

Nirvana
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
3.319
2.067
Mobılya almıstım ayaklarındakı metallerı sabıtlememısler
Sandalyelerı elledıgımde ayaklarındakı metaller cıkıyordu
Adamlar geldı yapıstırdı
Halımda yeniydi üzerine ıkı yere yapıştırıcı dökmüşler bu cıkarmı sizce
İlk mobılya kurulurken koltukların altları metal ayaklı onu yere atıp bır guzel sürüklediler parkelerıde cizmişlerdi
Ben bunlara ne yapayım şimdi ?
3 gün oldu halıya ne oldu dıye dusunurken bu saatte..Uykum kactı…bakarken yapıstırıcı oldugunu anladım
Şaka gibi halı daha 1 haftalık yada 10 günlük
Bu cıkarmı yoksa bunlara ne diyeyım ben

Malesef çıkmaz,benim halima da yapıştırıcı değdi.yikamaya gönderdim evde yöntemler denedim ama malesef gecmedi.

Tinerle çıkma ihtimali var ama halıya ne olur bilemem. Firmaya şikayet oluşturun en güzeli.

Adamlar geldı yapıstırdı
İlk mobılya kurulurken koltukların altları metal ayaklı onu yere atıp bır guzel sürüklediler parkelerıde cizmişlerdi
3 gün oldu halıya ne oldu dıye dusunurken bu saatte..Uykum kactı…bakarken yapıstırıcı oldugunu anladım
Yani yapistirici değil ama geçen oğlum slaym yapıştırmış yapışkan gibi islemis asla çıkmıyor,üzerine karbonat döktüm bolca bir bardak kaynar suya sirke koydum biraz üzerine döktüm karbonatın ve kuru bir bezle sildim Allah'ıma şükur çıktı,bir dene istersen şimdi bı halı kaç para olmuş yenisini almak yazık günah.

Yaaaa tüh. Bi pamuğa aseton ve ya tiner damlatıp küçük bir yerde deneyin isterseniz
bende baktım oyle yazıyor . Sıcak su ,soğuk buzda yazıyor . İyice zarar veririm diyede korktum .
Parkelerın heryerınız cızmıslerdı bısey demedım
Buna cok sinirlendim
Onlarıda deneyeyim cok sglun

Tiner kesin çıkartıyor ama halı renkliyse rengini soldurma gibi bir ihtimal olabilir

Yani yapistirici değil ama geçen oğlum slaym yapıştırmış yapışkan gibi islemis asla çıkmıyor,üzerine karbonat döktüm bolca bir bardak kaynar suya sirke koydum biraz üzerine döktüm karbonatın ve kuru bir bezle sildim Allah'ıma şükur çıktı,bir dene istersen şimdi bı halı kaç para olmuş yenisini almak yazık günah.
Aynen daha yenı aldım
10 gün olmadı
Ayagıma kalın sertlık gelıyor 😮‍💨

Adamlar geldı yapıstırdı
Çıkmıyor maalesef. Parkede önemli bence halıyı zor bela değiştirseniz de parke daha zorlu. Şikayet oluşturun derim.

X