Halı yıkama makinasından memnun olanlar bana bir fikir verir misiniz?

UgurBocegim 29 09 05 09

Hayat paylaştıkça güzeldir
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
255
1
Merhaba arkadaşlar

Halı yıkama makinası almak istiyorum. Halı yıkama makinasından memnun olan arkadaşlar bana bir marka önerirseler sevinirim Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum a.s.a.s.a.s.

arkadaşım bende almak istiyorum istediğim çok pahalı ama yeni bi ürün buldum araştırıyorum arnica rain diye hem süpürge hem temizlik robotu fiyatı çoook uygun kullanıpta memnun kalan arkadaşlardan yorumlar arıyorum galiba güzelmiş netten bakabilirsin

arkadaşım bende almak istiyorum istediğim çok pahalı ama yeni bi ürün buldum araştırıyorum arnica rain diye hem süpürge hem temizlik robotu fiyatı çoook uygun kullanıpta memnun kalan arkadaşlardan yorumlar arıyorum galiba güzelmiş netten bakabilirsin

Canım Arnicayı ben de duydum Benim aradığım halı yıkama makinası hem sağlığa zarar vermeyen su filtreli süpürme özelliği olan hem de halı yıkama özellikli bir makina olmalı Netten araştırdım Arnica ve Thomas gibi bir markada o özellik mevcut Ancak Thomas çok pahalı 900 (Dokuzyüz) YTL. civarı. Ancak kullanıpta memnun olan arkadaşlar varsa marka söyleyip görüşlerini bildirirseler iyi olur. Çünkü emin olamıyoruz. :enbuyukkk:

merhaba arkadaşlar

5 yıl önce aura'nın temizlik robotunu aldık.süpürge modunda kullanıldığında kağıt ya da bez torbaya değil suyun içine alıyor bütün pislikleri.halı yıkamasından da memnunuz.daha önce başka bir markanın halı yıkama makinasını kullanıyorduk ama pek memnun kalmamıştık.bundan çok memnun kaldık.son fiyatı nedir bilmiyorum biraz yüksek olabilir ama biz çok memnunuz.hatta bize alırken "6 ay sadece süpürün halılarınızı gerek kalırsa yıkayın "dediler ve aynen dedikleri gibi. 6ay sonrasında pek gerek kalmadı yıkamaya çünkü içerisinde birikmiş olan bütün tozu,pislikleri temizliyor.halıların rengi resmen canlanıyor.süpürürken suyun içerisine istediğin parfümü sıkarak ya da temizlik kokularını dökerek kullanabilirsiniz.böylelikle temizlerken içeriye de mis gibi temizlik havası veriyor.ve birde sadece havayı temizleyebiliyorsunuz bununla.mesela evde balık kızarttınız ve mutfağınızda hoş olmayan koku oluştu.makinayı boşta çalıştırıp içine de parfüm koyarsınız balık kokusunun yerini parfüm kokusunun aldığını fark edersiniz.bu özelliğini bi kaç sefer kullandık acil durumlarda ve o kullanımlarda da memnun kaldık.bu temizlik robotunu satan yerlerle görüşürseniz istediğiniz bir akşam evinize kadar gelip gözünüzün önünde temizliği yapıyorlar.

Son düzenleme:
ben PHİLİPS marka halı yıkama makinasını tavsiye ederim.Yıllardır kullanıyorum ne bir sorun cıkardı ne bir arıza.Ayrıca cok da guzel sonuc veriyor.10 PUAN MAKİNAMA....

a.s.a.s.a.s. Merhaba ben size kırby sentrıa yı tavsiye edebilirim .Bir yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım inanın dua ediyorum . Çünkü kızım allerjen olduğu için emiş gücü çok yüksek olan ve evi , yatakları toz akarlarından arındıracak bir makineye ihtiyacım vardı .Kırby sentrıa tam istediğim gibi bir ev bakım sistemi . Bir bardak suyla koskocaman bir halıyı kuru köpük olarak yıkıyor ve inanın tertemiz yapıyor bence görmeniz lazım .Gerçekten ben gördüğümde hayran kaldım ve memnun bir müşteri olarak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .Hem gittikçe dünyamızın suyunun azaldığını düşünürsek böylelikle su tasarrufu da yapmış oluyoruz öyle değilmi arkadaşlar ? Aklınıza takılan birşey olursa sorun yazarım. Görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

Arkadaşlar ben Arnica Hidra halı yıkama makinası aldım ve gerçekten fiyatına göre çok güzel bir ürün. Küçük oğlum için normal elektrik süpürgelerinden daha sağlıklı üstelikde halı yıkıyor. Fiyatı da 220 YTL. idi Sağlıcakla kalın

arnicanın normal süpürgesini aldım çok güzel ama zamanla ondanda tozlar dışarıya çıkıyor tekrar bir makina alırsam ihlasın temizlik robotunu alacağım çok pahalı ama değer ömürlük kullanan tüm komşularım memnun vede tertemiz

evet filizmef bizde yıllardır kullanıyoruz hem sağlıklı hemde tertemiz.verdiğin parayı fazlasıyla hakediyor.ben kendi çeyizime bile istiyorum aynısını çünkü çok güzel.

bende ihlasın temizlik robotunu kullanıyorum ve çok memnunum.hem sağlıklı hem temizliği çok iyi.herkese tavsiye ederim.bizde görüpte alan ve memnun kalan arkadaşlarımızın sayısı artıyor.

Fakirin halı yıkama makinası en iyisi gerçekten tavsiye ederim annem yıllardır kullanır bende geçen sene aldım diğerlerine göre pahalı ama muhteşem kesinlikle tavsiye olunur

merhaba arkadaşlar

5 yıl önce aura'nın temizlik robotunu aldık.süpürge modunda kullanıldığında kağıt ya da bez torbaya değil suyun içine alıyor bütün pislikleri.halı yıkamasından da memnunuz.daha önce başka bir markanın halı yıkama makinasını kullanıyorduk ama pek memnun kalmamıştık.bundan çok memnun kaldık.son fiyatı nedir bilmiyorum biraz yüksek olabilir ama biz çok memnunuz.hatta bize alırken "6 ay sadece süpürün halılarınızı gerek kalırsa yıkayın "dediler ve aynen dedikleri gibi. 6ay sonrasında pek gerek kalmadı yıkamaya çünkü içerisinde birikmiş olan bütün tozu,pislikleri temizliyor.halıların rengi resmen canlanıyor.süpürürken suyun içerisine istediğin parfümü sıkarak ya da temizlik kokularını dökerek kullanabilirsiniz.böylelikle temizlerken içeriye de mis gibi temizlik havası veriyor.ve birde sadece havayı temizleyebiliyorsunuz bununla.mesela evde balık kızarttınız ve mutfağınızda hoş olmayan koku oluştu.makinayı boşta çalıştırıp içine de parfüm koyarsınız balık kokusunun yerini parfüm kokusunun aldığını fark edersiniz.bu özelliğini bi kaç sefer kullandık acil durumlarda ve o kullanımlarda da memnun kaldık.bu temizlik robotunu satan yerlerle görüşürseniz istediğiniz bir akşam evinize kadar gelip gözünüzün önünde temizliği yapıyorlar.

Aynı makineyi bende kullanıyorum süpürmesi çok iyi arkadaşın anlattığı gibi bir sürü özelliği var fakat halı yıkama olayı beni bitiriyor.Nedenide temiz ve pis su haznesi çok küçük.Habire su doldur su boşalt banyoya mekik dokuyorum.Temizlikten çok arada gidip gelmeler yoruyor beni...

aura (ihlas) :1no2:kesinlikle güzel bir süpürge fakat hiçte iyi bir halı yıkama makinesi değil,sırf süpürmek içinde bu kadar hantal ,sesli vede pahalı bir makineye gerek yok bence kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum.

11 yıl once ıhlasın halı robotunu aldım kolum rahtsız oldugu ıcın kolay bır makına lazımdı bana ve evım halı kaplı aklıma estıkce yıkarım halıları ben cok memnunum makınamdan yenılerı dahda guzel bozulmasına gelınce bozulmadı ama benım gıbı ınsaat kalıntılarını yıkamaya kalkarsanız motoru yakabılırısnız:))bıraz pahalı ama helal olsun kurusuna deggen bır makına tavsıye eden arkadsıma her kullandıgımda dua ederım yıkamasını neden begenmıyorlar ben memnunum cok kuvvet harcamma germıyor kendı halledıyor :))hakkınd ahayırlıs olsun canım ben fajkkır alackken ıkı mıslı verıp almıstım ıhlası bırkez alınıyor butur makınalar evıne zegır dene gor oyle karar ver bence herkesın fıkrı farklıdır cunku

X