Hali boceginden nasil kurtulabilirim

djjrfhjffi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
8
1
23
Hanimlar son bir haftadir evimde internetten araştırdığım kadariyla hali bocegi var. Ve ne yaptiysam kurtulamadim sicak sularla yerleri sildim camasir suyu dokup birgun beklettim. Sirkeli sularla sildim. Basina gelen ve tavsiye edilebilen bir bocek ilaci var mi lutfen yardim edin kasinmaktan artik derim yuzulecek

Eklentiler

• IMG_20230404_145145.jpg
    IMG_20230404_145145.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 158
Ben de çözüm bulamamıştım. Taşınma arefesindeydik,taşınınca kurtuldum. Zararsız, ağaçlardan gelen bir böcek olduğunu söylediler.Ama huzursuz ediyor insanı.

Böcek ilacı bilmiyorum ama böcek ilacı araştırın olmadı ilaçlatın.

Bocekleri görüp arastirdiktan sonra halilarimi hemen yikamaya verip temiz ortulerimi carsaf yorgan ne varsa hepsini tekrardan sicakligi yuksek derecede yikadim ama hâlâ cikmaya devam ediyorlar

bundan 2 -3 kere bende buldum evde perdede gordum hepsini de disardan geligor diye dusundum hali bicegimiymis adi
Evet cok illet bir bocek gerçekten istedigin kadar sil supur temizle. artik daha çıkmaz heralde diyorum. Aksam yattigimda birsey yok icim rahat yatiyorum sabah bir bakiyorum. Yine çıkmış anlamiyorum ki nereden geldigini

Bilgisi olan varsa lutfen yardimci olsun 1 yasinda oglum var yerde ne bulsa yiyen bir cocuk birgun denk gelip agzina atar diye korkuyorum.

Hanimlar son bir haftadir evimde internetten araştırdığım kadariyla hali bocegi var. Ve ne yaptiysam kurtulamadim sicak sularla yerleri sildim camasir suyu dokup birgun beklettim. Sirkeli sularla sildim. Basina gelen ve tavsiye edilebilen bir bocek ilaci var mi lutfen yardim edin kasinmaktan artik derim yuzulecek
Merhaba bende yatak odam da gördüm bunun larva haliymiş sız naptınız cözüm buldunuz mu? Çok illet bişey yaa silmekle falan kaybolmuyor bunlar

Sevindim sizin adınıza. Darısı bana inşallah fobi var bende alerji oluyorum hemen
Halilarininzin her gün hem altını hem üstünü ters düz edip supurun ..birde aklıma karbonat geldi ..hiç bir zararı yok suourmexen önce halıya serpseniz faydası olur belki

Halilarininzin her gün hem altını hem üstünü ters düz edip supurun ..birde aklıma karbonat geldi ..hiç bir zararı yok suourmexen önce halıya serpseniz faydası olur belki
2 3 günde bir temizlik yapan biriyim her temizlik de halıların altını ustunu süpürüp kandırıyorum birde yenı evlıyım halılar falan hep sıfır eşya. Karbonatı hıc duymamıştım halılara serpıldıgını ama denemek lazım teşekkür ederim

X