Saç Uzatma Yöntemleri Hala inanamıyorum! Dax supergro mucizesi. Fotoğraflı :)

Halimeatess

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
25
26
30
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır buradaki forumları takip ediyorum. Saç ile ilgili öğrendiğim ne varsa sizin sayenizde :) Hatta öğrendiğim ve eşe dosta öğrettiğim :)
Gel gelelim benim saç hikayeme. 2014 yılında saçlarımı belime kadar uzatmıştım. Tabi bu yıllar sürdü ve saçlarımın uçları inanılmaz zayıftı. Annemin başımın etini yemesiyle saçlarımı sırtımın ortasında düz bir şekilde kestirdim. O da sanırım 2015 ocak olmalı. Gerçekten beğenmiştim yeni saçlarımı ama birazda renk değişikliği istiyordum. Hiç bir kuaföre bu konuda güvenmediğim için kendim bir şeyler yaptım ve saçımı ombre görünümlü açtım. Her gören çok begeniyordu saçlarımı. Tüm yazı yeni saçlarımla geçirdim mutlu bi şekilde. Ama... İşte herşey burada başladı. Okul başladığında her gören arkadaşım saçıma yorum yaptı. "çok güzel olmuş" "harika görünüyor" "bayıldım" "tanıyamadım resmen" ve daha neler neler. Arkadaşlar 2 ay hiç bir sorun görmediğim saçlarım bir anda mısır püskülüne döndü. Tiftik tiftik oldu. Bu sefer her gören saçların ne kadar kötü olmuş demeye başladı ve bilen vardır o psikolojiyi. Uçlarından kesmeye başladım ama ne fayda resmen omuzuma kadar çıkartmam gerekiyor. En sonunda annemi aldım yanıma verdim eline makası kes dedim. Ve saçlarım tam omuzuma çıktı. Hala vardı tiftiklik ama en azından diğeri gibi değildi. Neyse sinameki kürünü yaptım. Ve diğer bir kaç kürü. Evet sonuç aldım. Ama sonra başka bir şey keşfettim ve gerçekten inanamadım. Bunu farkeder farketmez size yazmak istedim.
Ben 2 ayda bir saçımın fotoğrafını çekerdim ne kadar uzamış diye. En son 22 haziranda çekmiştim. 1 hafta olmuştu dax supergro ya başlayalı. Geçen gün yani 12 temmuzda neden bilmiyorum tekrar bakayım dedim. Düşünün daha 1 ay bile olmamış. Ve sonuç fotograftakiler gibi :) gerçekten inanamıyorum mucizeee.. Bence kesinlikle saç uzatnak isteyenler bir şans vermeli. Ben inanılmaz beğendim. Tabi yine devam edicem ve fotoğraf atıcam buraya :) Almak isteyenler için.. Ben watsonstan aldım. Ama sanırım gratis, migros gibi yerlerde de var. Bu arada biraz zor çıkıyor saçtan. O yüzden az az sürün ve saçınızı ıslatmadan bolca şampuan sürün nerdeyse biraz köpürcek. Daha sonra su tutun. Arkasından 2 kere daha yıkayın ohh miss :) ama az sürün yoksa dışarı çıkamazsınız :) okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım foto görünmüyor ya da ben goremedim
Evet canım acemi olduğum için yüklemeyi becerememişim kusura bakmayın.
sketch-1468475975118.png
sketch-1468476060169.png

Icerigi benden olsun :)
DAX Supergro Saç Özel Bakım Yağı İçeriği :

*Jojoba Yağı *Hindistan Cevizi Yağı *Çay ve Papatya Özleri *Badem Yağı *Aloe Vera Avokado Özü *Susam Yağı *Buğday Özü *Fıstık Yağı *Bitkisel Yağlar ve Mineraller

Icerigi benden olsun :)
DAX Supergro Saç Özel Bakım Yağı İçeriği :

*Jojoba Yağı *Hindistan Cevizi Yağı *Çay ve Papatya Özleri *Badem Yağı *Aloe Vera Avokado Özü *Susam Yağı *Buğday Özü *Fıstık Yağı *Bitkisel Yağlar ve Mineraller
Hahah evett :) benim hiç aklıma gelmedi bunu da paylaşmak :) kullandın mı? Nasıl sonuçlar? :)

Hahah evett :) benim hiç aklıma gelmedi bunu da paylaşmak :) kullandın mı? Nasıl sonuçlar? :)
Ben kullanmadim ama kullananlar hep metetmis ve icerigini merak ettim o kadar yag karistirmislar ki icine muhakkak ise yarar ama yagli saclar da nasil sonuclanir dusunemiyorum :)

Evet canım belirgin bir uzama var saçlarında gayet belli oluyor. Dax candır ben de ilk kullandığımda aynı verimi almıştım.

bende kullanıyorum çok ümitliyim inşallah faydası olur dün ikinci kullanışımdı, saçlarım boyadan çok yıprandığı için kestirmek zorunda kaldım biran önce uzamasını istiyorum, acaba sık kullanırsak etkisi daha çabuk olurmu

bende kullanıyorum çok ümitliyim inşallah faydası olur dün ikinci kullanışımdı, saçlarım boyadan çok yıprandığı için kestirmek zorunda kaldım biran önce uzamasını istiyorum, acaba sık kullanırsak etkisi daha çabuk olurmu
Zaten haftada en az 2 kere yapılması söyleniyor ama bana kalırsa yeteri kadar uzatıyor gördüğün gibi :) ben düzenli olarak yapmadığım halde bu kadar uzadı :) istersen tabi iki günde bir yap. Yağ sonuçta ne zararı olabilir ki :)

Zaten haftada en az 2 kere yapılması söyleniyor ama bana kalırsa yeteri kadar uzatıyor gördüğün gibi :) ben düzenli olarak yapmadığım halde bu kadar uzadı :) istersen tabi iki günde bir yap. Yağ sonuçta ne zararı olabilir ki :)

içinde vazelin olduğu için saç diplerini tıkayıp hava aldırmaz ve dökülmeye sebep olabilir. en makulu üstünde yazdığı gibi haftada 2 yapıp 5 gün saçı dinlenmeye bırakmak

Bende yeni başladım 30 haziranda kestirdim ama henüz bi değişim olmadı sadece saçlarımı düzlestirdi baya ben Kıvırcık bi kızdım her neyse siz nasıl sürüyosunuz diplere çok mu az mı farklı sekilde uygulayanlarda varmış

Bende yeni başladım 30 haziranda kestirdim ama henüz bi değişim olmadı sadece saçlarımı düzlestirdi baya ben Kıvırcık bi kızdım her neyse siz nasıl sürüyosunuz diplere çok mu az mı farklı sekilde uygulayanlarda varmış
Ben parmak uçlarıma çok az alıp eritiyorum parmaklarımda. Saçımı ayırarak sürüyorum. Akşamdan sabaha kadar bekletip yıkıyorum genellikle

ben nerdeyse her gün yapıyorum bazen 2 günde bir tatile gittiğim için 1 haftadır yapamıyorum saçımda böyle bir uzama olmadı ayrıca sarımsak falanda kattım şampuanıma saçım çok yıpranıktı bieaz toparlandı ama eski gürlüğü yok revox şampuanı da kullanıyorum daha ne yağlar kullandım uzamıyor biotin 5000 de kullanıyorum sanki onun etkisi oldu biraz

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım 3 aydır kullanıyorum ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

ben nerdeyse her gün yapıyorum bazen 2 günde bir tatile gittiğim için 1 haftadır yapamıyorum saçımda böyle bir uzama olmadı ayrıca sarımsak falanda kattım şampuanıma saçım çok yıpranıktı bieaz toparlandı ama eski gürlüğü yok revox şampuanı da kullanıyorum daha ne yağlar kullandım uzamıyor biotin 5000 de kullanıyorum sanki onun etkisi oldu biraz

Bende de muazzam bir uzama oldu. Diplere yediremiyor musunuz acaba?

Nasıl uyguluyorsunuz tam olarak
O gün çıkmayacaksam dışarı, su kaynatıyorum. Büyük bir kaseye suyu boşaltıyorum. Daha küçük bir kasenin içine Dax 1 ya da 1,5 kaşık koyuyorum. Küçük kaseyi büyük, su dolu kasenin içine koyup Dax'ı eritiyorum. Sonra da boya fırçası yardımıyla saç diplerime sürüyorum. Kalırsa saçımın kalan kısımlarına da yediriyorum. Sonra da 3-5 dakika diplerimi ovuyorum. Bekleme saati kafama göre.

Dışarı çıkacaksam ya da uğraşmak istemiyorsam elime parça parça alıyorum, elimde eritip eritip sürüyorum. Bunda tam olarak diplere gelmiyor, gelebildiği kadar işte.

X