Hala adet olmadım

kalimerom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
117
0
Kızlar en son 14 de olmuştum yarın 5 gün oluyor geçeli.gecikmenin ertesi ve ikinci günü yaptım idrar testi ama çıkmadı.Yarın kan testi yapıcam ne olur dua edin.Bebiş gelsin artık

canım benimde çarşamba günü belli olacak dualarım seninle adetim 31gün gecikti sende bana dua et

allahım senin benim ve bizim gibilerin gönlüne göre versin ihşallah kan testinde o beklediğin müjdeli haberi alırsın canım

Kızlar sabah yapamadım karnımda ağrı vardı adet oluyorum sandım gitmiyim dedim ama ne gelen var ne giden.Artık yarın ne olursa olsun yaptırıcam hayırlısı olsun artık.Bekleyen herkezede allah gönlüne göre versin inşallah.

cnm hayırlısı olsun inş vardır bebiş. bende 29 aralıkta pregnyl iğne oldum dün regl günümdü hala olmadım ama belim ağrıyor diğer regl belirtilerim yok rarın bende kan testi yaptırcam inş gelmez yarına kadar. Allah bütün isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inş.

cnm hayırlısı olsun inş vardır bebiş. bende 29 aralıkta pregnyl iğne oldum dün regl günümdü hala olmadım ama belim ağrıyor diğer regl belirtilerim yok rarın bende kan testi yaptırcam inş gelmez yarına kadar. Allah bütün isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inş.

İnşallah canım seninde güzel haberlerini alırız.Benimde ara ara bel ve karın ağrılarım oluyo.Çok umudum yok ama umarım allah yüzümüze gülerde çok güzel bir sürprizle karşılaşırız.

günaydın arkadaşlar ben yeni üye oldum hepinizi severek takip ediyorum 14 aylık evleyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ve adetim 4 gün gecikti çok fazla akıntım var ve sabahları midem çok bulanıyor yarın test yapacağım inşallah hamileyimdir.:enbuyukkk:

X