HAFTALIK ZAYIFLAMA YARIŞMASI ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥(tablolu)( kararlı olanları bekliyorum)

bugün 87.300
yine 2 litre su içicem
spora gidemedim uyumak için 4 bucuk saatim vardi. yarin gidicem

tatli istegini sabirla yenebilirsin ilk zamanlar çok zora sokar bilirim. tatli iceceklerden uzak dur. şerbetli tatlilar krize sokuyor insanı. cok sıkısırsan meyve yersin mutlaka sabret yoksa geçmez o istek :KK43: suyu arttircam. sen ne kadar iciyorsun
Ben 2.5 - 3 litre arası su içiyorum, saat 2 ye kadar okuldayım ayaktayım eve gelince de çok yorgun oluyorum yürüyüşe başlayamadım maalesef hala. Ama en kısa sürede başlamam lazım. Aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum. Genelde eve geldikten sonra 2 gibi ilk öğüdünü yiyorum saat altı gibi hafif birşeyler yada kahve yanında 1 dilim tatlı yiyorum dayanamayıp. Sorunum eve gelince yorgunluktan hiçbirşey yapamıyor olmak hedefim ise yürüyüşe başlayabilmek 🙈

Herkese günaydın ilk kilo paylaşımı benden gelsin
67.6
Eksi 400 bu hafta. inşallah böyle devam edebilirim.

Ben 2.5 - 3 litre arası su içiyorum, saat 2 ye kadar okuldayım ayaktayım eve gelince de çok yorgun oluyorum yürüyüşe başlayamadım maalesef hala. Ama en kısa sürede başlamam lazım. Aralıklı oruç yapmaya çalışıyorum. Genelde eve geldikten sonra 2 gibi ilk öğüdünü yiyorum saat altı gibi hafif birşeyler yada kahve yanında 1 dilim tatlı yiyorum dayanamayıp. Sorunum eve gelince yorgunluktan hiçbirşey yapamıyor olmak hedefim ise yürüyüşe başlayabilmek 🙈
su miktarın muhteşem:KK9:bende yogundum ancak yazabiliyorum. umarım dileklerini bir bir gerçekleştirebilirsin bu arada b12 seviyeni biliyor musun

su miktarın muhteşem:KK9:bende yogundum ancak yazabiliyorum. umarım dileklerini bir bir gerçekleştirebilirsin bu arada b12 seviyeni biliyor musun
B12 seviyemi bilmiyorum, ama 3 ay önce kadar takviye alıyordum. Tekrar baktırmak lazım müslüm yaş 35 i geçince takviye de almak lazım. B12, d vitamini, calsiyum ve omega 3 önemli kış girmeden tekrar başlamayı düşünüyorum

spora başladım çok yoruyor. uyukluyorum sabah erken kalkmak hic bana gore degil. 6 bucukta uyaniyorum gece 2 3 gibi uyuyorum duzene sokamadim gitti. neyse bu hafta bende eksi olcam :KK49:

B12 seviyemi bilmiyorum, ama 3 ay önce kadar takviye alıyordum. Tekrar baktırmak lazım müslüm yaş 35 i geçince takviye de almak lazım. B12, d vitamini, calsiyum ve omega 3 önemli kış girmeden tekrar başlamayı düşünüyorum
3 ay önce takviye 1 ay kullanmissan tahminimce biraz daha götürür. b12 gercekten büyük önem taşıyor. yorgunluk nedir bilmiyor gibiyim bende takviye aldığım zaman. bu konuyu konusalim istiyorum sira sira. amac zaten saglik ve kilo vermekte bu amacla yaptığımz şey.. b12 hangi marka kullaniyrsun

X