Haftada 1 cinsel ilişki

haftada 1 az yeni evlisiniz çünkü. siz talepkar olun, bakalım o nasıl davranacak mesela denemek için ilişkiden 2 gün sonra siz yanaşın eğer isteksizse sizden çekindiği için değil istemediği içindir. ona göre bir yol izlenebilir

Bundan şikayetçiyseniz ve çok utanıyorsanız en azından öpüşerek başlatabilirsiniz. Ben de o kadarlık evliyim her gün birliktelik oluyor. Bazı günler 3-4 kez oluyor.

Gerçekten merak ederek soruyorum, 3-4 kez diyorsunuz ya kaç dk sürüyor, ön sevişme yok mu kuruma problemi yaşamıyor musunuz ? Ben 2 den sonra yapamıyorum çünkü bizimki zaten uzun sürüyor

5 aylık evliyiz ve eşimle son 3 aydır falan sadece haftada 1 yada 10 günde bir birlikte oluyoruz. Normal mi sizce ?

bizde 1,5 yıllık evliyiz kış aylarından beri genelde hafta 1. bazen 2-3, çünkü benim kas ağrılarım romatizmam vs derken her zaman istekli olamıyorum.

2 dk sürüp 5 kere yapacağına güzel ön sevişmeli 15-30 dk yaparsın 1 hafta yeter

bizde 1,5 yıllık evliyiz kış aylarından beri genelde hafta 1. bazen 2-3, çünkü benim kas ağrılarım romatizmam vs derken her zaman istekli olamıyorum.

2 dk sürüp 5 kere yapacağına güzel ön sevişmeli 15-30 dk yaparsın 1 hafta yeter
Haklısın ama hafta da 1. 1.5yillik evliye göre de benim düşüncem az

Haklısın ama hafta da 1. 1.5yillik evliye göre de benim düşüncem az

yani cinsellik de rahat bir kafa ve vücut istiyor. akşam 7 de eve gidip 8 de yemeği bitirip ev işleri vs derken canım istese bile çok yorgun oluyorum bazen.

dün gece mesela istiyordum ama uyuyakalmışım :) çünkü 9 a kadar ev işi 11 e kadar da online derse girdim

siz hiç mi yorulmuyorsunuz

yani cinsellik de rahat bir kafa ve vücut istiyor. akşam 7 de eve gidip 8 de yemeği bitirip ev işleri vs derken canım istese bile çok yorgun oluyorum bazen.

dün gece mesela istiyordum ama uyuyakalmışım :) çünkü 9 a kadar ev işi 11 e kadar da online derse girdim

Ben kendimle kiyaslamadim yorgunluk hastalık veya istekli isteksiz o konuda da birşey diyemem ama genel olarak hafta da 1 az dedim yanlış da anlaşılmasın size az yapıyorsunuz falan demek istemedim

Ben kendimle kiyaslamadim yorgunluk hastalık veya istekli isteksiz o konuda da birşey diyemem ama genel olarak hafta da 1 az dedim yanlış da anlaşılmasın size az yapıyorsunuz falan demek istemedim

yok yanlış anlamadım zaten

geçen sene 3. gün olmazsa depresyona giriyordum mesela aklım o derece cinsellikteydi

bu sene o kadar istekli değilim, çünkü zor bir yıl geçirdik

bu yaşıma kadar hep sıkıntı stres içinde geçti hayatım kafamı boşaltıp oh desem ertesi gün bir olay yaşıyorum

rahatladığım zaman her şey güzel ama mesela 1 senedir kas ağrılarım nüksetti beni çok yoruyor

neyse uzattım kusura bakmayın :)

yok yanlış anlamadım zaten

geçen sene 3. gün olmazsa depresyona giriyordum mesela aklım o derece cinsellikteydi

bu sene o kadar istekli değilim, çünkü zor bir yıl geçirdik

bu yaşıma kadar hep sıkıntı stres içinde geçti hayatım kafamı boşaltıp oh desem ertesi gün bir olay yaşıyorum

rahatladığım zaman her şey güzel ama mesela 1 senedir kas ağrılarım nüksetti beni çok yoruyor

neyse uzattım kusura bakmayın :)
Sizin sıkıntı varmış geçmiş olsun ama GB enel olarak sağlıklı bir ilişki hafta da 2..3 olabilir çünkü 1.5 yıllık evlilik

Yatmadan önce ilişkiye girebilirsin, saat 12,15-12,30 gibi mesela.

Gerçekten merak ederek soruyorum, 3-4 kez diyorsunuz ya kaç dk sürüyor, ön sevişme yok mu kuruma problemi yaşamıyor musunuz ? Ben 2 den sonra yapamıyorum çünkü bizimki zaten uzun sürüyor
İlki kısa sürebiliyor ama diğerleri uzun sürüyor. Ben zaten hep kayganlaştırıcı kullandığım için kuruluğu hissetmiyorum. 2 kere üst üste olsa da 3. Ve olursa 4. Aralıklı bir zamanda oluyor.

5 aylık evliyiz ve eşimle son 3 aydır falan sadece haftada 1 yada 10 günde bir birlikte oluyoruz. Normal mi sizce ?
Sizi gaza getirmek istemem ama 5 aylık evli olucam, gencecik olucam, cocuk olmayacak.
O yatağı varya yerinden uçururum evde 4 dönerdi.

Ne olmuş bu adamlara, sularına bişey mi katıyorlar libido yerlerde.

Bana göre az. Bunu sorun etmeyen biri için az diyemeyiz ama buraya yazdığınıza göre sorun olduğunu düşünüyorsunuz. Yoruluyorum demişsiniz, bu isteğinizi etkiliyor olabilir bir kontrole gidip yorgunluğunuzun nedenini araştırabilirsiniz.

X