Haftada 1 cinsel ilişki

İlki kısa sürebiliyor ama diğerleri uzun sürüyor. Ben zaten hep kayganlaştırıcı kullandığım için kuruluğu hissetmiyorum. 2 kere üst üste olsa da 3. Ve olursa 4. Aralıklı bir zamanda oluyor.

kayganlaştırıcı kullanamadım ben ya , buz gibi soğuk bir şey üstelik en doğal olanı almama rağmen

siz hangisini kullanıyorsunuz

Ya gerçekten kusura bakma da tek çalışan siz degilsiniz size de her gece saat 3 e kadar da ilişkiye girin diyen yok bir sekilde istedikten sonra zaman fırsat bulunur geç saate kalmadan yaparsiniz

dün akşam 9 da yaptık mesela o kadar rahat oldu ki. gece geç saatte yapamıyorum yorgun olduğum günlerde , çünkü fibromiyaljim var kas romatizmam var kaslarım çok yoruluyor siz yapıyorsunuzdur ne mutlu ne diyeyim yani

dün akşam 9 da yaptık mesela o kadar rahat oldu ki. gece geç saatte yapamıyorum yorgun olduğum günlerde , çünkü fibromiyaljim var kas romatizmam var kaslarım çok yoruluyor siz yapıyorsunuzdur ne mutlu ne diyeyim yani
Yani surejli çalışan kadınım diye belirtmene gerek yok istedikden sonra zaman ayrikir bulunur her işe

Bence olmasi gereken ozel bir durum yoksa haftada 3 en az… ama ozel bir durum yoksa… gebelikte haftada 1e dusebilir bence. Biraz da siz yaklasin niye esinizden bekliyorsunuz
31 haftalik gebeyim.bizde tam tersi oldu ya.bende de eşimde de libido tavan🤣 anlamadim ama hic sorgulamiyorumda bu durumu🤣 tadini cikar gec diyorum🤣

Bende de libido tavan da hareket kabiliyetim azaldi bacim sinirlerim bozuluyo🤣🤣 gobek buyuk bir etken😬
Yani bize o sayede bi renk geldi .mecbur yeni pozisyonlar denemek zorunda kaldik baktik cok eglenceli sonra aklimiz fikrimiz yeni ne deneyebiliz kismina takili kaldi.resmen heyecan geldi hayatimiza eşimle🤣 2. Balayi diyoruz biz😅 cokmu monotonduk neydik eskiden bilemiyorum😅

X