Hadi Kizlar Bebeklerinizin Dogum Tarihini Yazin

E

EU1

Ziyaretçi
Evet kizlar bakalim hangi gunlerde dogumlar olucak ve bakalim gunler tutucakmi yoksa bir kacgun oynanamami olucak.Herkes bebeginin dogum tarihini yazsin.

Insallah benim bebegim 23.04.2008 tarihinde dunyaya gelicek.Tabi bu tahmini doktorun verdigi.Bakalim uyucakmi dinlicekmi doktorunu bebegim.Bu arada cocuk bayrami oluyo ayni gun bakalim ..

Banada doktorda çıkan ve internetteki otomatik hesaplayıcılardan çıkan tarih 26.04.2008 Cumartesi tabi normal doğum olursa bu tarih olacağını sanmıyorum.

benimde 13.04.2008 pazar gunu bakalim ne olacak ama bende sanmiyorum cunku hic birimiz bilemeyiz ki sezeryan falan olursa bide degisir yani bu tarih

benimde 13.04.2008 tarihinde olacak inşallah annesinin bitanesi o.

valla benimki 19.04 diye görünüyor ama zaten sezeryan olduğu için 10 nisanda falan alınacakk

benımkıde ınsallah 22.04 de senınle bır gun var aramızda degısmezseşutarafagitti

ben de 10.04.2008 tarihinde bekliyorum.tabi erkende olabilir.

bana da doktorum 5 nisan dedi. bakalim ilk bebek bendne gelcek sanirim nisanda

14.04.2008 doktorun verdiği tarih.ama nisan başına kayar gibi geliyor bana:)

benim 28 nisan ama mayısın başına da kayar gibi geliyor bana

Kizlar bakin dogum yapinca soz verin gelip tarihlerinizi karsilastircaksiniz.Bakalim kim zamaninda dogurmus.Sizleri seviyorum hamis arkadaslarim benim.Yiyin gari iyi bakin kendinize..

cok sekkersın annıs adayı zaten su aralar en guzel yaptıgım sey yemek:Roflol:

14.04.2008 bebişimin doğum tarih bakalım değişcekmi

Hesaplara Gore 28 Nisan Dr 15 Nisanda Alalim Dedi ...ama Bi Olay Varki Benim Doğum Günümde 15 Nisan .... Hesaplasam Olmazdi ...heyecanim Hat Safada Yani:nazar::nazar::nazar:

munevveraydin demek dogum gununde olucak bebegn oh ne guzel benim hic alakasi yok hatta kendi tarafimda bile nisan da dogan yok ama esimin kiz kardesi nisanda onun kizi nisanda baba tarafina cekti bizim bebis :))

abuasli bosver bacim yiii can bogazdan gelii yii gari :)) Ama dikkat et saglikli ye fazla abur cubur yeme o sadece bize kilo aldiriyo.Ne guzel gecen haftaya kadar yemezdim aburcubur simdi basladim azcik azcik goturuyorum valla ama genede dikkat 15+2 haftamdayim 2 kilo almisim dikkat etsem boyle guzel devam eder sende dikkat et bacim sen kac kilo aldin?

benim muhtemel doğum tarihim 11.04.2008 Allah nasip ederse.

doktorumun hesaplamalarına göre 4-4-2008 de ama büyük bi ihtimalle sezeryan olacağı için sanırım 10 gün erken olur

X