Cilt Bakımı Ürünleri Güzellik Sırları

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ahusss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
14
1
41
Merhaba,
Uzun zamandır deneyimlediğim ve bizzat kullandığım Aloe vera jel ve Aloe vera kil ürünlerinden bahsetmek istiyorum.
isterseniz beni Login • Instagram takip edebilirsiniz.

Sarı sabır dediğimiz bitki (Aloe Vera).
Kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olarak, cildin alt tabakalarına kadar nüfuz edip, hücreleri canlandırır. Cildiniz ölü hücrelerden arındırırken, kan dolaşımı hızlandırarak ve deri üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Çevreden gördüğünüz zararlı etkilere karşı koruyacaktır. Deriniz
toksinleri daha rahat atacaktır. Milattan önce beş yüzyıl önce bile kullanıldığına dair bilgiler var. Deride ki yanıklar için kullanılmaktadır.
Cleopatra’nın cildini taze tutmak için Aloe Vera jeli ile masaj yaptırdığı da söylenir.

Öte yandan aldığım etkiler şu şekilde;
- Aloe vera, elastin ve kollajen liflerin üretimi konusunda cildin daha esnek olmasını sağlıyor, kırışıkların oluşumunu engelliyor.
- Gözenekleri sıkılaştırmanın yolu da ciltteki nem dengesini sağlamaktan geçiyor. Saf Aloe vera jel sayesinde Cilde nem depoladığımızdan sebum dengesi sağlanmaktadır. Aloe vera ve Kil sayesinde gözenekler daha fazla büyümeye ihtiyaç duymuyorlar.
-Ciltteki fazla yağı arındırıyor, matlaştırıyor ve gözenekleri temizleyerek sıkılaşmasını sağlıyor.
- Cildi yenileme ve onarma özelliği olan Saf Aloe vera jel ve peloid özlü kil düzenli olarak kullanıldığında mucizeler yaratıyor.
- Ciltteki ölü derileri gidererek cilt bariyerini güçlendiriyor.
- Haftada 2 defa aloe veralı kil kullanımda Yüzeysel kırışıklıklar azalıyor, peeling görevi görerek cildin yenilenmesini ve kusurların giderilmesini sağlıyor.
- İçerisindeki Aloe Vera Jel ve peloid özlü kil bileşeni ile cildi yatıştırıyor, yumuşatıyor ve canlı bir görünüm sağlıyor.

ve hergün aloe vera jel ile makyaj temizliği yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X