Güzellik Merkezleri Yerine Evinizde Kolayca Bölgesel Zayıflama kürü

nymph_nymph

aklıma gelişini seveyim..
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2010
35
0
Cam Terebentin ile Bolgesel Zayiflama
Evinizde bir güzellik salonu olsaydı ne iyi olurdu degil mi? Aslında bu imkânsız bir hayal değil. Evde de yapılabilecek birçok doğal yöntem ile fazla para kaybetmeden güzelleşebilir, sıkılaşabilir ve bölgesel zayıflama sağlayabilirsiniz. Bunun için aktar ya da eczanelerden alabileceğiniz bir şişe çam terebentin işinizi görür. Sadece nasıl kullanılması gerektiğini öğrenmeniz yeterli.

Çam terebentini doğadan elde edilen uçucu bir yağdır. Genellikle saç bakımında kullanılan bu yağ aslında bölgesel zayıflamayı da sağlıyor. Etkisini görebilmek için doğru biçimde kullanılmalıdır çünkü çam terebentin yapısal olarak kolay uçabilen bir yağ özelliğine sahip.
Çam terebentin nasıl kullanılmalı?
Çam terebentininden maksimum faydalanmak için spreyli şişeye koyabilirsiniz. Bu şekilde uygulamak istediğiniz her alana yayılmış olur. Çam terebentini problemli bölgeye uygulamadan önce sıcak kompreks yapın, daha sonra çam terebentini rahatsızlık veren fazla kilo olan bölgeye sürün ve streç film ile sıkıca sarın. Bu yöntem yağın uçmasını engelleyerek cilde daha fazla nüfus etmesiniz sağlar. Sonrasında aynı bölgeye yine sıcak kompreks yapabilir ve sıcak tutabilirsiniz. Çok uzun süre bu şekilde kalmayın, özellikle hassas cilde sahip kişiler kızarıklık ve yanık gibi şikâyetlerle karşılaşabilir. Ortalama 45 dakikalık bir süre bölgesel zayıflama kürü için yeterli bir zamandır.

Bu yöntemler güzellik merkezlerinde uygulanan yöntemlerle teknik olarak aynı özellikleri taşıyor. Seansına avuç dolusu para ödemek yerine evinizde kolayca bölgesel zayıflama kürleri uygulayabilirsiniz.

çam terebentinin saç için kullanıldığını bilirdim ilk defa vücut için kullanıldığını duydum:26:

hassas cildi olanlar çok dikkatli olsun bence, şampuana bile biraz fazla koyduğumda saç derim acıyo ve geriliyor. :KK68:

bn denemdim sadece böyle bi yazı okudum paylşmak istedim. en kısa zamnda deneyip burdan bilgilendiririm sizi :)

X