Göz Makyajı Güzellik endüstrisini ele geçiren yeni kaş trendi 'aslan yelesi''

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.884
29.985
60
Dergi kapaklarında, televizyonlarda, filmlerde veya dizilerde ünlü bir kadını makyajsız görmeye pek alışkın değildik ama artık pek çok kişiyi instagram'da 'no makeup' etiketiyle görmek mümkün oluyor. Makyajsız görmeye başladığımız ünlüleri şimdi de doğal haline bırakılmış, 'aslan yelesi' kaşlarla görebilirsiniz.

Bu yaz kaşlar 'aslan yelesi' gibi

728xauto.jpg

Kalın kaş modası uzun zamandan beri trend olmaya devam ediyor ancak instagram'ın yeni akımında iş biraz daha ileriye gidiyor ve kaşlar 'aslan yelesini' andırıyor.

728xauto.jpg

Ağda yok, ip yok... Yeni trend sadece kaşların daha dolgun görünmesini sağlamak için tarama işlemini içeriyor. Yukarıya doğru taranarak kabarık aslan yelesine benzeyen kaşlar adını da bu çarpıcı görünümden alıyor.

728xauto.jpg

Kalın kaşlarıyla kendini diğer modellerden ayıran Avustralyalı model Bambi Northwood-Blyth'in öncülüğünde bilinen bu akım model Brooklyn Kelly'nin instagram hesabında fotoğraflarını yayınlamasıyla devam ediyor.

728xauto.jpg

Bu kaş trendinin en önemli parçası, kaşları şekillendirme isteğine direnmek ve onların sadece kendi işlerini yapmasına izin vermek.

728xauto.jpg

Kaşları sabitlemek, düzene sokmak ve hacim kazandırmak için kaş jeli, kaşlarınızda boşluklar varsa kaş kalemi kullanarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

728xauto.jpg

mynet.com

Ya ben de böyle kaşlarım olsun istiyorum ama kaşlarımı uzatamıyorum en fazla 1 hafta dayanabildim ondan sonra da direk cımbıza ipe sarılıp incelttim kaşlarımı nasıl böyle gözükmesini sağlayabilirim

X