GURBETCiLER DURAGI:)

nanecim sen nasilsin konusmayali? evlatlarin nasil?
Bir naifhanim goruyorum :KK53: da cikaramadim ya:KK64:tanisiyoruz galiba ama nick degismis:)
iyiyim cok sukur,evlatlarim da iyiler okula basladi hepicigi bende ise basladim bu arada :KK22:is hayatina dalis yaptim:KK24:miniklerle beraberim yabanci oldugum bir ortam degil:KK48:calismak guzel vesselam:)
Sen nasilsin bakalim cikaramadigim naifhatun:KK45:

Bir naifhanim goruyorum :KK53: da cikaramadim ya:KK64:tanisiyoruz galiba ama nick degismis:)
iyiyim cok sukur,evlatlarim da iyiler okula basladi hepicigi bende ise basladim bu arada :KK22:is hayatina dalis yaptim:KK24:miniklerle beraberim yabanci oldugum bir ortam degil:KK48:calismak guzel vesselam:)
Sen nasilsin bakalim cikaramadigim naifhatun:KK45:
:KK66: nikita ben . Duzeltecegim nickimi canim,haklisin. Cok bakamiyorum foruma biraz kabahatliyim o konuda. Iyiyim Sagolasin...ayni tas ayni hamam .

:KK66: nikita ben . Duzeltecegim nickimi canim,haklisin. Cok bakamiyorum foruma biraz kabahatliyim o konuda. Iyiyim Sagolasin...ayni tas ayni hamam .
Anaa:))kizz benimde gozlerim seni ariyordu nerelerde diyordum meger gozumun onundeymissin:-)
Oyle uzun uzadiya uyeleri incelemiyorum ki bende bilemedim yani:)
Allah iyilik saglik versin kuzum gerisi onemli degil,su akar yatagini bulur:KK66:

Anaa:))kizz benimde gozlerim seni ariyordu nerelerde diyordum meger gozumun onundeymissin:-)
Oyle uzun uzadiya uyeleri incelemiyorum ki bende bilemedim yani:)
Allah iyilik saglik versin kuzum gerisi onemli degil,su akar yatagini bulur:KK66:
degistim nickimi yine ama... eskisini alamadim, birileri kullaniyormus, bak okadar gülen oldu nickcigime ama baskalarida tercih etmis :KK70:

Atanirsin insallah kuzum allah buyuktur elbet bir kapi acar,iyiyim bende cok sukur bu ay basinda ise basladim calisiyorum iste iyi gidiyor cok sukur:)
hayırlı olsun işin canım inşallah darısı başıma ilanları takip ediyorum bakalım ne zaman alım olacak hayırlsı şimdi de beklene süreci benim içn

X