Gün'ün size göre en büyük faydası nedir?

Gün yapmanın bana göre en büyük faydası...

• Birikim yapmak. Gün benim içi ihtiyaç karşılamak veya yatırım yapmaktır (Altın, döviz, vb)

OY: 3 23,1%
  • Sosyalleşmek. Gün benim için dostlarla bir araya gelip, eğlenip kafa dağıtmak, dertleşmektir

OY: 1 7,7%
  • Gün hem birikim yapmak hem de sosyalleşmektir. İkisi birlikle olduğunda benim için Gün olur.

OY: 9 69,2%

• Ankete Katılan
    13

Gatlibas

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2022
35
20
Merhabalar! Yeniden bir gün grubu başlatsam mı diye düşünürken kim ne yapıyor diye merak ettim, bir soru sordum ve pek çok farklı görüşle karşılaştım! Bu konuya bu kadar farklı yaklaşımların olması benim çok ilgimi çekti ve şimdi de bir anket yapmaya karar verdim. Zaman ayırıp ne düşündüğünüzü benimle paylaşır mısınız? Şu anda gün grubunuz olsun olmasın, daha önce yaptıysanız veya ileride bir gün belki yaparım diyorsanız bile cevap verirseniz çoook sevinirim... bakalım ne çıkacak! Şimdiden katılan herkese teşekkürler!

Siz bu konuyla ilgili sosyolojik çalışma, tez falan mı hazırlıyorsunuz? Niye taktınız gün mevzusuna bu kadar? Altı üstü gün, giriverin gitsin.
hahah haklısınız çok sordum. Tezim var ama doğrudan bu konuda değil, Türk kadınlarının güçlenme yolları üzerine. Gün kişisel olarak hem ilgimi çekiyor, hem kendi çevremde başlatmak istiyorum ama hem de gün üzerinden kadınlarımızın hayatına fayda yaratacak yeni bir fikir geliştirebilir miyiz diye de kafa yoruyorum doğrusu... Herkesin kazanabileceği birşey... o yüzden bu konuda biraz derinleşmiş olabilirim :)

Ben yazmak için girdim yazmışsınız

Sonuna kadar katiliyorum
:) haklısınız büyük bir olay yok ortada. Yine de kim ne düşünüyor diye merak ettim işte o kadar çeşitli yorumlarla karşılaşınca... siz de cevap verirseniz sevinirim ama vermezseniz de sorun değil :)

X