günü geçenler buraya

benm de adetm düzenszdi sürekli... en son siklusum(nisan mayıs döneminde) 43 gündü. Çok umutlanmıştm hamileym die, ama ne idrar ne kan pozitif sonuç vermedi.
bu sefer daha beter, SAT geçeli 50 gün oldu, yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum. yeni adetim ise en az 10 günü geçmiştr (düzensiz olduu için tahmini bir fikrim)
Bu sabah korkarak sabahın 6sında evde idrar testi yaptım, sonuç yine hüsran...
Ama ben işi kesinleştirmek için saat 10:30 da kan verdm. 2:30 da da sonuç alıcam inş yüksek değerler çıkar... Bize dua edin ne olur... 1 senelik evliyiz , bu 2. denememiz, biz de evlat sahibi olmak istiyoruz artık ...

benm de adetm düzenszdi sürekli... En son siklusum(nisan mayıs döneminde) 43 gündü. çok umutlanmıştm hamileym die, ama ne idrar ne kan pozitif sonuç vermedi.
Bu sefer daha beter, sat geçeli 50 gün oldu, yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum. Yeni adetim ise en az 10 günü geçmiştr (düzensiz olduu için tahmini bir fikrim)
bu sabah korkarak sabahın 6sında evde idrar testi yaptım, sonuç yine hüsran...
Ama ben işi kesinleştirmek için saat 10:30 da kan verdm. 2:30 da da sonuç alıcam inş yüksek değerler çıkar... Bize dua edin ne olur... 1 senelik evliyiz , bu 2. Denememiz, biz de evlat sahibi olmak istiyoruz artık ...

allah sana bi bebiş nasip eder inş.hayırlı haberlerle gel cevabını bekliyorum

maalesefff:1no2:
adet söktürücü verdi doktor...
kaç gündr bir sürü gebelik belrtisi yaşamıştm halbuki...
Özellikle göğüs uçlarım çok acıyordu, hala acıooo ....
Adet dönemlerimde hiç göğüs acıması şişmesi de yaşamazdm...

Üzgünüm ama umutsuz değilim, Allah böyle uygun gördüyse mutlu olmalıyım...
Doktorun verdii ilacın adı Farlutal. Sabah 2 akşam 2 adet olmak üzere günde toplam 4 adet içecekmişim, Yani 3 günde ilacım bitecek. Ve sonra adet olacağım inş....
Peki ya sonra?
Durumuma uygun kişiler varsa bilgilendireblrmisnz?

Adetim bittikten sonra Ovulasyon testine başlasam olumlu sonuca ulaşma ihtimalim ne olablr acaba?

Yani May my baby be??? (bebeğim olablr mi?)mafoldumben

Cevaplayacak arkadaşlarım olursa şimdiden teşekkürleeerrr....

Normalde 28 gğnde bir adet olmam gerekiyordu yani 7 temmuzda hala gelen giden yok :) bugün de olmazsa yarın dr. a gideceğim inş. BAzen 30 günde oluyor diye ayın 10 unu bekledim yine gelen giden yok hayırlısı bakalım.

Normalde 28 gğnde bir adet olmam gerekiyordu yani 7 temmuzda hala gelen giden yok :) bugün de olmazsa yarın dr. a gideceğim inş. BAzen 30 günde oluyor diye ayın 10 unu bekledim yine gelen giden yok hayırlısı bakalım.

peki herhangi belirtin var mı ?? benim de bu gün 8. günüm hala adet olmadım ama çok belirgin gebelik belirtisi de yok...

Cumadan bu yana göğüslerim şiş ve gergin ara sıra midem bulanıyor ama ondan mıdır bilmiyorum.

arkadaşlar kan testindede çıkmadı idrar testinde neden acaba hiç böyle gecikme yaşamadım bugün 23 gün oldu ne yapacagımı şaşırdım
artık temizlik de yapıyorum bu ay ümidimi kestim ne yapalım hayırlısı neyse o olsun allah büyüktür ne yapalım bebek olmayanlara allah gönlümüze göre bebek nasip etsin amin buyrunnnnnnnnn

amin canım benim de 8 gün gecikti, idrarda yaptım negatif çıktı... ama senin çok gecikmiş, doktor söktürücü vermedi mi ???

benm de 2 hafta geçti, test yaptm negatif , doktor söktürücü verdi içtm
ama hala adet olmaadıııııımmmm:umursamaz:
nie neden niçiiiinnn:kızgın:

raxs adet söktürücü iste eğer gebelik yoksa biran önce adetin gelsinki tekrar çalışmalara başlarsın kolay gelsin canım ..

X