Günlük Kullanmaya Koku Önerileri 2020

Ayyy ben de tam bir parfum delisiyim. Ama bebek kolonyalari cok hoşuma gidiyor bu ara. Dalin in kolonyalari nası tatliş tatlış kokuyor:)

Guzel koku delisi bi anne olarak tabi ki ogluma da el atmazsam olmazdi😁 Bende dalinin bıcı bıcı kokulu kolonyasini hic eksik etmem evden. Ayni şampuani gibi kokuyor. Oğlumun ilk parfümü :KK68: evden cikarken saclarina ve sirtina sıkıyorum. Bir keresinden saglik ocagina igne vurdurmaya gittiğimde kayit icin sira beklerken görevli kız "ay burasi ne güzel dalin koktu" demisti :dondurma:

ben de şu sıralar guerlain l instant magic kullanıyorum serinleyen havalarla çok iyi gidiyor yumuş yumuş pudra kokusu:KK49:

Cok duydum bu parfümü. Bi kac yerde islak mendil kokusu gibi dedikleri icin elemistim denenecekler listemden :110:

hiç aklıma gelmedi ıslak mendil bana spa salonlarının rahatlatıcı kokusunu hatırlatıyor :)

Hic denemedim instant magic ve spa deneyimim de olmadı :KK42: merak ettim simdi pudra deyince noadan farkli midir ki. Denenecekler listeme ekliyim dekant olarak siparis verdigim zaman bunuda isterim olmadi. Hayda gene liste kabarıyor :KK70: O kadarda eledim halbu ki. Neyse canjm sagolsun napim :)

Hic denemedim instant magic ve spa deneyimim de olmadı :KK42: merak ettim simdi pudra deyince noadan farkli midir ki. Denenecekler listeme ekliyim dekant olarak siparis verdigim zaman bunuda isterim olmadi. Hayda gene liste kabarıyor :KK70: O kadarda eledim halbu ki. Neyse canjm sagolsun napim :)
noa tarzı canım aynen durdukça pudra kokusunu daha çok alıyosun :)

Yıllarca Calvin clein beauty kullandım artık benim kokum olmuştu. Annem farmasi üyesi Birgün farmasiden Bianca diye bir parfüm geldi baktım benim CC beauty ile aynı koku çok şaşırdım ve daha uygun. O gün bu gündür Farmasi bianca kullanıyorum kalıcılık olarak orjinalinden daha az. Önemli gecelerde orjinalini kullanıyorum ama günlükte farmasininkini kullanıyorum. Bu tarz farmasi avon gibi markaların parfümleri genelde muadil parfüm oluyormuş fiyatı uygun olduğu için evde bile parfüm sıkıp geziyorum 😅

Günlük olarak işe giderken calvin kleın in2u kullanıyorum fresh ve enerjik bir koku gün içinde baymıyor.Akşam bir yerlere gideceksem daha çok kalıcılıktan yana mugler ın alıen kullanıyordum gecen sene kullandım bıttı bu sefer muglerın in aurasını aldım kesınlıkle böyle fantastık farkedılır cınsten bi koku çok begendım şişesi yeşil kristal kalpli şişe🥰 ayrıca chloe love kesınlıkle çok muhteşem yıllar önce zincirli bır şişesini kullandım altında rose gold detayı vardı ama suan şişemi degıstı yada love story olarak mı güncellendi bılenler yeşillendirirse sevınırım tekrar tekrar alınacak bir parfüm bence👍

Son düzenleme:
Armani She bende cok begeniyorum. Uzun zamandir koklamamistim bak aklima düştü simdi hay allah tam da 4'e kadar indirgemiştim parfümlerimi :KK53:
Ahaha ama armani she degıl benım dedıgım. Armani si fiori.. cokk harıka bence bayılıyorum kıyamıyorum sıkmaya 🙃

Caroline Herrera 212 women kullanıyorum.Hem hafif hem de kalıcı bir parfüm.

Beyaz şişede olandan bahsediyorsunuz degil mi? Çok bilindik parfumlerden neye benziyor mesela biraz tarif edebilir misiniz? Merak ettigim bir kokuydu

Yıllarca Calvin clein beauty kullandım artık benim kokum olmuştu. Annem farmasi üyesi Birgün farmasiden Bianca diye bir parfüm geldi baktım benim CC beauty ile aynı koku çok şaşırdım ve daha uygun. O gün bu gündür Farmasi bianca kullanıyorum kalıcılık olarak orjinalinden daha az. Önemli gecelerde orjinalini kullanıyorum ama günlükte farmasininkini kullanıyorum. Bu tarz farmasi avon gibi markaların parfümleri genelde muadil parfüm oluyormuş fiyatı uygun olduğu için evde bile parfüm sıkıp geziyorum 😅

Yillar once is arkadasimdan ck beauty koklamis ve unutmustum kokusunu. bianca bende de var bi akrabamin hediye etmesi sonucu tesadufen tanistim ve bayildim netteki yorumlarinda da bahsetmisler benzedigini. Ama ck beauty kullanan birinin agzindan evet cok benziyor demesi beni cok mutlu etti :KK36: bianca bana birazda bvlgari omnia crystalline yi hatirlatti. 1 sise bitirdim omnia

Günlük olarak işe giderken calvin kleın in2u kullanıyorum fresh ve enerjik bir koku gün içinde baymıyor.Akşam bir yerlere gideceksem daha çok kalıcılıktan yana mugler ın alıen kullanıyordum gecen sene kullandım bıttı bu sefer muglerın in aurasını aldım kesınlıkle böyle fantastık farkedılır cınsten bi koku çok begendım şişesi yeşil kristal kalpli şişe🥰 ayrıca chloe love kesınlıkle çok muhteşem yıllar önce zincirli bır şişesini kullandım altında rose gold detayı vardı ama suan şişemi degıstı yada love story olarak mı güncellendi bılenler yeşillendirirse sevınırım tekrar tekrar alınacak bir parfüm bence👍

Ck In2u is arkadaslarimdan biri kullanirdi. Yemekhaneye giderken bi kac kisi durdurdu kizi yanimda bu kokujun adi ne diye gozlerimle sahit oldum. Ama gel gelelim bana yakismadi. Yakisan tende harbiden cok guzel kokuyor.

Alien namini cok duydum ama koklamak kismet olmadi hala ama elbet birgun basaricam :)

Chloe love'ın uretimi durdu diye biliyorum. Bi kac yerde okumuştum. Ne kadar dogru bilemiyorum. Ama uzulme emotion love birebir muadili dene bence bayilirsin.

Ahaha ama armani she degıl benım dedıgım. Armani si fiori.. cokk harıka bence bayılıyorum kıyamıyorum sıkmaya 🙃

Bu yorumu Mila86 Mila86 ya yapmistim zaten :KK70: o armani she den bahsetmiş :KK70: sence benim gibi bi parfum kurdu she ile si ve si flankerlerini ayirt edemez mi :KK66:

Cok merak ettiğim parfum var gucci flora da yine duydugum ama koklayamadigim kokulardan.

Artik senelerdir ara ara imza kokumu bulama yoruldum gayri. Artik hayatima yeni bi parfum almicam en azindan uzun bir sûre diye temenni ediyorum :KK53:

Suan şık gunler icin parfumum bvlgari jasmin noir. Gunluk kullanmaya noa ve zara black amber dönusumlu kullanmayi dusunuyorum. Arada kaçamaklar yaparim tabi :cool:

Beyaz şişede olandan bahsediyorsunuz degil mi? Çok bilindik parfumlerden neye benziyor mesela biraz tarif edebilir misiniz? Merak ettigim bir kokuydu

Hayır beyaz değil pembe şişede. Turunçgil ve tam anlayamadığım çiçek kokusu var. 4 mevsim kullanabileceğiniz bir parfüm.

Bu yorumu Mila86 Mila86 ya yapmistim zaten :KK70: o armani she den bahsetmiş :KK70: sence benim gibi bi parfum kurdu she ile si ve si flankerlerini ayirt edemez mi :KK66:

Cok merak ettiğim parfum var gucci flora da yine duydugum ama koklayamadigim kokulardan.

Artik senelerdir ara ara imza kokumu bulama yoruldum gayri. Artik hayatima yeni bi parfum almicam en azindan uzun bir sûre diye temenni ediyorum :KK53:

Suan şık gunler icin parfumum bvlgari jasmin noir. Gunluk kullanmaya noa ve zara black amber dönusumlu kullanmayi dusunuyorum. Arada kaçamaklar yaparim tabi :cool:
Gucci flora tavsiye etmem. Aldım koku üzerinde en fazla yarım saat kalıyor. Sonra uçup gidiyor. O zamanlar Tekin Acardan almıştım. Koku kalıcı değil diye incelemeye gönderip, başka bir parfümle değişim yaptırmıştım.

Tabıkı ayırt edebılır😍 jasmin noiri sevemedım ben tarzıma uygun gelmedı hiç
Noa pudra lı parfum efsanesı🌺 flora ruj kokusunu hatrlatıyor bana cok sıkarsan bayıyo ama cok sıcak guzel bı koku

Aslinda buram buram kokmayi sevmiyorum ama guzel kokuya da hayir demem, hafif bi esintiyle bile bir dalga kokum kendime gelse ohhh mis.

Vucut spreylerini parfumlerden daha cok sevdim, muthis bi icat.
Victoria‘s Secret‘ in Amber Romance‘ ni burda bi uyeden okuyup denemistim bayildim, dibinde kaldi bitmesin diye onu kosede tutuyorum.
Amber Romance azalmaya baslayinca Christina Aguilera Definition kullanmaya basladim.
En son aldigim yine burdaki uyelerin tavsiyeleriyle Victoria‘s Secret Love Addict hepsini donusumlu kullaniyorum.

Parfum olarak yillardir Juicy Couture viva la juicy kullaniyordum, bi gun Ysl Mon Paris‘ i kesfettim onlari da donusumlu kullanmaya basladim. Mon Paris‘ in seti oldugundan daha kullanisli, kremleriyle kaliciligi artiyor hatta bazen tek kremini suruyorum.
Bagimlilik yapiyor, bunlari kullanan birakamaz saniyorum listeye giren olur ama bunlardan biri cikmaz.
Victoria‘s Secret‘ in Amber Romance‘ ni bende sizden okuyup aldım. Dün sürmüştüm. Eşim hemen fark etti. Sen parfümünü mü değiştirdin dedi. Sprey olmasına rağmen kalıcı kokusu

Ck In2u is arkadaslarimdan biri kullanirdi. Yemekhaneye giderken bi kac kisi durdurdu kizi yanimda bu kokujun adi ne diye gozlerimle sahit oldum. Ama gel gelelim bana yakismadi. Yakisan tende harbiden cok guzel kokuyor.

Alien namini cok duydum ama koklamak kismet olmadi hala ama elbet birgun basaricam :)

Chloe love'ın uretimi durdu diye biliyorum. Bi kac yerde okumuştum. Ne kadar dogru bilemiyorum. Ama uzulme emotion love birebir muadili dene bence bayilirsin.
Evet bulunmuyor artık o nedenle ismimi şişesimi değişti bilemiyorum artık muadilleri iş görür mü bakalım ☺️😇

Hayır beyaz değil pembe şişede. Turunçgil ve tam anlayamadığım çiçek kokusu var. 4 mevsim kullanabileceğiniz bir parfüm.

CH 212 Sexy'den bahsediyor olabilir misiniz eger buysa sevdigim ama uzun süre kullanamıyorum aşiri bayiyo beni. Başkasında kokladigimda helede yakismissa cok hosuma gidiyor ama bana gitmiyo malesef cok denedik ama olmadi. Anlasmali ayrildik :KK53:

X