Güneş Kremleri güneş kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma

Berivanatman12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
110
44
arkadaslar bugun eczaneye gittim güneş kremi almak için.eczacı bana yeni çıkmış olan Vıvatınell buyukler için ve yanında da sattıkları çocuklar için güneş kremini önerdi.ikisi aynı pakette.buyukler için olan sarı cocuklar için olan mavi renkte.bundan kullanan var mı acaba.iyi mi,alayım mı

Bende iyi bir marka arıyorum yaa şurda yerimi alayım madem. Günlük kullanımda azıcık terleyince yüzümden benek benek fışkırmayacak yağlı göstermeyecek bir ürün lazım bana da :KK51:

Bende iyi bir marka arıyorum yaa şurda yerimi alayım madem. Günlük kullanımda azıcık terleyince yüzümden benek benek fışkırmayacak yağlı göstermeyecek bir ürün lazım bana da :KK51:
Ben şu anda la roche posay anthelious xl diye bir krem kullanıyorum. Çok hafif bir ürün diğer güneş kremmleri gibi yağlı his bırakmıyor bakmanızı tavsiye ederim:KK54:

Son düzenleme:
söylediğiniz markayı hiç bilmiyorum, yıllardır kullandığım krem, babe 50 faktör, avene de fena değil.

ben de izlemede kalayım. guzel konu. Fikir söyleyenler bebekler için de fikir söylerlerse süper olur :)

Ben tatile giderken clarnis in 50 faktorluk kremini aliyorum. Yuz ve vucut icin ayri. Cunku cok beyaz bir cildum var ve güneşte hemen nar gibi kizariyorum. Sonra agri sanci su toplama soyulma vs olarak devam ediyor surec. Son iki uc yildir hep clarnis kullaniyorum hic sorun yasamadim. Ayrica yuz icin olanini yazin hep kullaniyorum. Gunes lekelenmeai sorunumda kalmadi.

ben de izlemede kalayım. guzel konu. Fikir söyleyenler bebekler için de fikir söylerlerse süper olur :)

Tavsiye ederim:KK39:

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bioderma-photoderm-spot-spf-50.933932/

X