Güneş Kremleri Güneş kremi tavsiyesi 2019

Güneş kremleri, bronzlaşma

leylacv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
451
130
32
Selam bayanlar acil güneş kremi tavsiyesi istiyorum. Esmer tenliyim yaz gelince kapkara oluyorum ve bundan nefret ediyorum. Koruması gerçekten iyi olan kararmamı önleyecek yağlı ve yapışkan his bırakmayan aynı zamana da kuru ve pütürlü iz de yapmayan bir güneş kremi istiyorum lütfen benim gibi olup memnun kaldığı ürün olanlar yorum atsın. Bunun dışında cildi beyazlatan krem, kür, maske vs tavsiyesi olanlarda yazabilirler.

Selam bayanlar acil güneş kremi tavsiyesi istiyorum. Esmer tenliyim yaz gelince kapkara oluyorum ve bundan nefret ediyorum. Koruması gerçekten iyi olan kararmamı önleyecek yağlı ve yapışkan his bırakmayan aynı zamana da kuru ve pütürlü iz de yapmayan bir güneş kremi istiyorum lütfen benim gibi olup memnun kaldığı ürün olanlar yorum atsın. Bunun dışında cildi beyazlatan krem, kür, maske vs tavsiyesi olanlarda yazabilirler.
Çok pahalı ürünlere yonelmenize gerek yok ben Garnier in güneş koruyucusunu kullanıyorum ve farklı markalarda denedim ama garnitür kesinlikle yağlı his bırakmıyor üstelik yüz için olanları değil büyük boy sprey +50 ve +30 kullandım ikiside aynı gibi geldi koruyuculuğu yüksek yıllardır Yaz kış kullanıyorum hiç pişman olmadım farklı markalara yoneldigimde pişmanlık yaşadım

sebamed 50 factor diyorum yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyorum çooook memnunum tavsiye ediyorum

sebamed 50 factor diyorum yaklaşık 6-7 yıldır kullanıyorum çooook memnunum tavsiye ediyorum

Bioderma Photoderm Sensitive cilt bakım ürünleri gerçekten çok iyi nemledirici yüz kremini kullandıktan sonra vazgeçilmez bir marka oldu benim için tavsiye ederim

Solante pigmenta kardeşimde bundan başkasını kullanmıyor oda memnun tabi herkesin cildi farklı ama genel olarak bu iki markada güzel 👍

benim cildim çok fena, güneş lekesi atıyor hemen denize gittiğimde. avene diye bir koruyucu var, pahalı da değil üstelik 2 yıldır ondan kullanıyorum ne leke oluyo ne yanık. ama denizde falan sürekli krem elimde geziyorum :KK70:

X