Güneş Kremleri Güneş kremi Arıyorum

Güneş kremleri, bronzlaşma

Verda_xxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
36
17
22
Arkadaşlar yağlı, akneli ve lekeli bir cildim var geçen yaz hiç güneş kremi kullanmadığım için yüzümde hep kahverengi güneş lekeleri oluştu çok pişmanım. Bu yaz güzel bir güneş kremi alacağım yazın hep yüzdüğüm için birazda suya dayanıklı olsa iyi olur.Kısacası Akne oluşumu yapmayan mat ve güçlü bir güneş kremi arıyorum varmı önerileriniz?

avene güneş kremi 50 faktör.. bende leke içinde kalan bi cilde sahiptim. çok araştırdım 2 yıl önce bunu keşfettim. bugün yine sipariş verdim hatta. çok memnunum. araştır istersen bi

... instagram heabımdan bana ulaşırsanız hem cilt lekeleri hem de güneş kremi konusunda size yardımcı olurum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yağlı, akneli ve lekeli bir cildim var geçen yaz hiç güneş kremi kullanmadığım için yüzümde hep kahverengi güneş lekeleri oluştu çok pişmanım. Bu yaz güzel bir güneş kremi alacağım yazın hep yüzdüğüm için birazda suya dayanıklı olsa iyi olur.Kısacası Akne oluşumu yapmayan mat ve güçlü bir güneş kremi arıyorum varmı önerileriniz?
Ben de Bioderma Photoderm Ar 50+ kullandım bir yıl boyunca ve çillerimde güneş lekelerimde çok çok etkili oldu. Çok memnun kaldım. Sonra Solenta Pigmenta yı önerdiler denedim ve maalesef bende işe yaramadı. Bugün tekrardan Bioderma sipariş ettim yüzdeki kızarıklıklara da çok iyi geliyor. Herkeste aynı etkiyi verir mi bilmiyorum canım ama benim deneyimlerim bunlar :)

n11 den veriyorum genellikle. üçlü set sipariş verdim yeni. 99 tl. en uygun ordaydı. normalde teklisinin fiyatı 60-70 tl gibi bişey

Peki Avene güneş kreminden gerçekten memnun musunuz? Cildi iyi koruyor mu? Ben beyaz tenliyim aynı zamanda yüz bölgesinden lazer de görüyorum. Gerçekten iyi bir güneş kremine ihtiyacım var.

Peki Avene güneş kreminden gerçekten memnun musunuz? Cildi iyi koruyor mu? Ben beyaz tenliyim aynı zamanda yüz bölgesinden lazer de görüyorum. Gerçekten iyi bir güneş kremine ihtiyacım var.
yıllardır değişik kremler denedim en etkilisi bu oldu benim cildime. kişiden kişiye değişiklik gösterirmi bilemem tabi. bende açık tenliyim. leke oluşumumu engelledi diyebilirim

avonun güneş kremini denedin mi ben çok beğeniyorum. eğer düşünürsen sana geliş fiyatına gönderebilirim

X