Günde tek öğün diyeti ( omad )

gunaydin sabah tartildim 60.2 ciktim 1 gunde - 800. ilk gunlerde odem gittigi icin daha cok gidiyor muhtemelen. cok istesemde ogunumu aksam 8-9 gibi yapabiliyorum malesef, oglen yapsam daha etkili olacak biliyorum ama genede hic yoktan iyidir :) sizde durumlar nasil
Selam..ilk gunler evet odem gidiyor normalde ben diyete baslamadan once detox yapardim.. ama farkettim ki detox yapinca cok aclik hissi oluyor bende ve diyetime sadik kalamiyorum. Ben suan omad yapmiyorum biraktim.. cunku cok zor belli saatlerde beslenmek benim icin..canim istemiyor oluyir bazen vs. Cok ugrasiyorum. Beni kasmamasi gerek, kastiginda istikrar azaliyor.. o yuzden normal beslenmeye calisiyorum bnde bu ara.. sıkı diyet filan bana gore degil sonrasi daha kotu oluyor zaten o durumda..

Merhabalar bugün 4. gün

11 Haziran 66.55
12 Haziran 65.75
13. haziran 65.10
14 haziran 64.80

Açlık durumum nispeten hafifledi. Ama sanırım bu diyet modu bende sinirlilik ve gerginlik yaptı. Sizde de bu tarz ruhsal değişimler oldu mu :) Bu arada bugün 13.00-14.00 arası orucu açıcam. Fit bir tatlı yaptım hurmalı onu yicem. Yanına tavuk ciğeri, bol salata ve ayran. Sonra günü kapatıcam. Kastan gitmesin diye genelde protein yiyiyorum ama kastan kaybetmekten de korkmuyor değilim.
Cok iyi nerdeyse 2 kilo…iyi bir baslangic olmus sana.. hayirlisiyla bi 50 olaydik😐😂

Cok iyi nerdeyse 2 kilo…iyi bir baslangic olmus sana.. hayirlisiyla bi 50 olaydik😐😂
İnşallah yaaa .. Ama ben demin dayanamadım. Bu saatte 1 dilim tost ekmeğine 1 tk çikolata sürdüm. Yetmedi 1 tatlı kaşığı da ayrıca ağzıma attım 😅 amannnn yaaa yarın kaldığım yerden devam ederim diye şuan kendime faz vermeye çalışıyorum 🤭

İnşallah yaaa .. Ama ben demin dayanamadım. Bu saatte 1 dilim tost ekmeğine 1 tk çikolata sürdüm. Yetmedi 1 tatlı kaşığı da ayrıca ağzıma attım 😅 amannnn yaaa yarın kaldığım yerden devam ederim diye şuan kendime faz vermeye çalışıyorum 🤭
Afiyet bal olsun iyi yaptin.. yarin devam edersin, batti balik yan gider yapiyoruz genelde o zaman iste gelsin kilolar.. ama arada bir 2 tatli kasigi cikolatadan birsey olmaz merak etme…

Bazen diyorum diyet senin neyine😐😂 ama bu 8-9 kiloyu verip 50 olmam lazim.. cidden agirlik oluyo.. insanin bi kendini iyi hissettigi kilo vardir ya.. bi yandanda takinti oldu diyet isleri.. sagliksiz yedigimde cok sucluluk duyuyorum bazen😐😂

Merhabalar bugün 5. gün

11 Haziran 66.55
12 Haziran 65.75
13. haziran 65.10
14 haziran 64.80
15 haziran 65.05

Dün akşam yaptığım kaçamak anında artı olarak tartıda kendini gösterdi 😅 neyse motivasyonu bozmadan bugün biraz daha yeme saatimi 15.00-16.00 arasına çekerek akşam acıkmalarımı azaltmayı düşünüyorum.

Bugün 1 tabak etli güveç, büyük boy tabak salata , 1 bardak ayran içip 30 dakika ara verdikten sonra 1 fincan tarçınlı türk kahvesi yanına 2 adet fıstık ezmeli hurma yemeyi düşünüyorum.

Merhabalar kızlar bende epey koptum. 65.5 kg da kaldım. Bugün itibariyle tekrar başladım. Bu kez 2 öğün protein diyeti yapıcam. 10 gün sonra tartılcam. Hedefim 10 günde 63 kg görmek :) Diyeti yapabilirsem şu şekilde uygulayacam. Her gün 12:00 da 2 haşlanmış yumurta, 50 gr kadar peynir,domates,salatalık , yeşillik. Akşam 18.00 200 gr et yanına bolca salata. Çok acıkırsam 21:00 gibi 1 kase pul biberli naneli yoğurt yemeyi düşünüyorum

merhabalar ben bir şey sorabilir miyim? tek öğün yemek sizi zorlamıyor mu yani başlarda kilo vermek için tek öğün yemek motive edici fakat ideal kiloya ulaştıktan sonra eskiye dönünce alınmayacak mı o kilolar?

merhabalar ben bir şey sorabilir miyim? tek öğün yemek sizi zorlamıyor mu yani başlarda kilo vermek için tek öğün yemek motive edici fakat ideal kiloya ulaştıktan sonra eskiye dönünce alınmayacak mı o kilolar?
benim hedefim ilk etapta ideal kiloya varıp sonra haftada 4-5 gün if düşünüyorum. bana en çok uyan tarzlar if omad.yürüyüşü de bırakmazsam alacağımı düşünmüyorum . evde günde 2 kez yürüyüş yapılorum

benim gibi obur olan veya duygusal açlık çekenlere aşırı tavsiye ederim. bu gerçekten bize göre bir sistem. yoksa 5 öğün filan insan sürekli yemek düşünüyor

Evet 2saatte bir ne yiyeceğini düşünmek yorucu oluyor. Ben de öğün sayımı azaltıp aksam yemegini erkene çekmeye çalışıyordum başarmıştım da.
ama arkadaşların düğün dernek işleri derken 4,5gun koptum. Şimdi tekrar alışma evresine girdim. An itibarıyla 58,5 kiloyum Hedefim 54
En geç akşam yemeğimi 16ya çekmeye çalışıyorum

X