Günde 1 Simit Yenerek Zayıflanır mı?

ozgeozge1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2011
487
3
Arkadaşlar günde 1 simit yiyerek zayıflanırmı??( yağsız çıtır simitlerden)
Ya ben aslında gece çok geç yatıyorum 4 te falan ,öğlen 2 de kalkıyorum,dolayısıyla gece çok açıkıyorum.
Acaba böyle kahvaltıda simit ,akşam 7 gibi sebze yemeği et, gece salata peynir kepek ekmeği falan, aralarda meyve süt yesem zayıflayabilirmiyim.Yardımlarınız ı bekliyorum kızlar???

canım sende benim gibi gece tayfasındansın :KK70: bence zayıflayabilirsin ama sabah simit yediğin için bence gün boyu ekmek yeme :) abur cuburdanda uzak durursan verirsin canım :KK19:

İşte evet akşam sadece 1 dilim ekmek yemeği düşünüyorum simit haricinde,geçen sene dietisyene gitmiştem 7 dilim ekmek vermişti günde.ve şey demişti 1 simit 4 dilim ekmeğe eş falan.İnşallah verebilirim denicem.Ah zaten o abur cuburlar yok mu :KK43:

İlla gece yeme alışkanlığınız varsa protein ağırlıklı yemeyi deneyin. Haşlanmış yumurtayı bir dilim peynirle yiyebilirsiniz,tok tutar.

Ayrıca yoğurtta yiyebilirsiniz.

gün içinde hem simit hem ekmek yiyerek kilo veremezsin. ikisinden birini tercih ediceksin. hatta simiti de çeyrek simit olarak veriyor doktorlar. bi de üzerinde susam oldugu için ekmekten daha zararlı.

ama çeyrek simit ve 1 bardak ayranla her hangi bir ara öğününü yapabilirsin ondan sorun yok ama 1 simit çok. 1 simit yicem diyosan da gün içinde bi daha ekmek yemezsen sorun hallolur.

53 kiloma geri dondum:)
tabaklar dolu olmuyor
aksamlari az yemeye bakiyorum bazen kaciyor:)
haftada 4 defa spor yapyiorum ama yarim saat sabah kalcinca aksam yatmaya dogru yine yarim saat ,
asansor kullanmiyorum :) dans seviyorum , bol bol yurumeye calisin
yani gercekten hareket olmali
yoksa verdiigniz kilolarida fazlasiyla geri alirsiniz , herseyden yiiyn ama az yiyin canim isterse fast food bile olabilir ama abartmadan . öyle gunde bi simitlede olmaz saglik li degil bi kere versende geri alirsin normal yemege basladigin andan itibaren sonuc yine huzran olur, yavas yemeli hizli yemek hic iyi degil beyin sonrada aliyor doyma sinyallarini, turkcem iyi olmadigindan kusura bakmayin ah birde aksamlari gec vakit karbonhidrat tuketmemeye calisin ,ama kacamak lar olursada olcaktir eminim ertsi gun bol bol yuruyun ve corba gunu ilan edin

X