Gün içindeki kilo dalgalanması

Filolog89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
1.595
3.699
Sabah aç iken tuvalete çıktığımız kilo ile yine acıkmış olmama rağmen akşam tartılmamın arasında 2 kg oynaması normal mi?

Sabah aç iken tuvalete çıktığımız kilo ile yine acıkmış olmama rağmen akşam tartılmamın arasında 2 kg oynaması normal mi?
Bana normal geldi. Adet öncesi tartıda +7 gördüğümü bilirim ve kilom 58. Ya da tokken artı iki artı üç rahat görürüm biraz yemeyi kaçırdıysam da artı beş. Ama ertesi sabaha ya da limonlu su vs içince geçer genelde. dert etmeyin

tabiki normal yediklerin tuvalete çıkmayınca kilo olarak görünür
tuvalete çıkıp aç isen o zaman gerçek kilon görünür

İçtiğimiz su olabilir mi acaba? Bana da böyle oldu.
Yok sabah kalktıktan 15 20 dk sonra tartıldım ne kahve ne su. Dün biraz karbonhıdratı fazla kaçırdım ama yeme olayını 15.30 gibi bitirdim yani vucudumunun bunu tolere etmesi ve az da olsa eksi görmem gerekiyordu. Uyuz oldum suan:işsiz:

Yok sabah kalktıktan 15 20 dk sonra tartıldım ne kahve ne su. Dün biraz karbonhıdratı fazla kaçırdım ama yeme olayını 15.30 gibi bitirdim yani vucudumunun bunu tolere etmesi ve az da olsa eksi görmem gerekiyordu. Uyuz oldum suan:işsiz:
En son 16 da yedim, bakalım sabah tartıda oynama olacak mı?

En son 16 da yedim, bakalım sabah tartıda oynama olacak mı?
16 Cok ideal bir zaman. 16 da bırakınca vucudum güzel kilo atıyor biraz daha erkene cekince sanırım savunmaya gecip kendini tutuyor ve direniyor. Bende bugünden sonra 16 da bırakıcam sanırım benim olayım karbpnhidratı azaltmak.

16 Cok ideal bir zaman. 16 da bırakınca vucudum güzel kilo atıyor biraz daha erkene cekince sanırım savunmaya gecip kendini tutuyor ve direniyor. Bende bugünden sonra 16 da bırakıcam sanırım benim olayım karbpnhidratı azaltmak.
dilerseniz bir önceki konuma bakabilirsiniz günde bir öğün yemeye çalışıyordum kendimi kaybedip gece pizza yedim

X