Gülüs tasarimi uygun fiyat

Ucret halkında bir bilgim yok ama efsane bir Doktor. Dolgu ile dia yaptı, kendi dış tozundan kemik vs çok başarılı . Yeri ankarada yurt dışında olmadığı zamanları yakalarsan sonuç çok başarılı .

Gülüş tasarımı; çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemidir.
Tabi öyle ama tedavi ne? Lamine , zirkon, kompozit dolgu ? Bunlardan hangisi yapılacak ve kaç dişe yapılacak . Ya da diş etine işlem yapılacak mı?Hatta bazen botoks ve dudak dolgusu bile yapılır .gülüş tasarımı bunların tamamına verilen isim . O yüzden fiyatlar çok değişir.

Ankara da makul fiyat veren gülüşü tasarımı yapan diş doktoruna ihtiyacım var
Merhaba, eğer hala yaptırmadıysanız doktor Ömer bayar’ı tavsiye ederim, bana 16 adet porselen lamina yaptı ve sonuç inanılmaz oldu.ondan önce Bir çok doktora gittim hiç biri güven vermedi bana, birçoğu normal diş hekimiler ve benim anladığım kadarıyla bu işi protez uzmanına bırakmak lazım çok ince iş yani

X