Gülümseyen kaseler

A

AyIşığı

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi AyIşığı
mehabalar..
ya bayıldım şu gülümseyen kaselere arkadaşlar.. nerden temin edeceğimi bilmiyorum aradım araştırdım sordum soruşturdum yok yok yok
bu kaselere sahip olan biri yokmu :Saruboceq: varsa nerden aldınız acaba :çok üzgünüm: yardımcı oluuuun lütfeen

• Konu Sahibi AyIşığı
ayy çok guzelmıs acaba nerede satılıyor bunlar

• Konu Sahibi AyIşığı
Cok sekermis gercekten.
Gülümseyen kase deyince ,bende
nornal tabak ama üzerinde gülen bir agiz sekli diye
birsey düsünmüstüm.

• Konu Sahibi AyIşığı
ya çok güzeller ya ben de istiyorum ama kim bilir nerede satılıyor yoksa alırdım ben de acayip sempatikler ve değişikler

• Konu Sahibi AyIşığı
amann boşverin kız yer kalabalığıkaydirigubbakcemile3
bulursam bende alıcam:jeyyar:

• Konu Sahibi AyIşığı
hiii çok beğendimm, renkleri de çok güzell :asigim:

Eva solo marka ürünler Esse mağazalarında satılıyor. Bu ürünü mağazalarında hiç görmedim, ama isteseniz belki getirtebilirler. Yalnız eva solo ürünleri fiyat olarak bayağı tuzludur. İnternette satan bir yer buldum, orada satış fiyatı 178 USD - ne yazık ki stoklarında kalmamış -. Vergisi, mağaza karı derken 300 - 350 YTL'den aşağı alınamaz gibi geliyor.

Son düzenleme:
esseyi bende araştırdım ama bulamadım bu ürünü malesef
evet Zeca dediğin kadar var fiyatları.. ama değer değişik ve şık ürünleri var

Bugün Esse'ye sordum. Artık Eva Solo ürünleri getirmiyorlarmış, fiyatları pahalı olduğu için talep yokmuş, antlaşmaları iptal edilmiş. Sipariş versek gelir mi dedim. Mallesef dediler.

Aaa cok hos valla icine cekirdegi koy, ustune copunu at masada yer tasarrufuve bulasikta tasarruf hemde cok sirin ohhhhkaydirigubbakcemile5

haydaaaa desenize fiyasko
rüyamda görürüm ancak artık bu güzelim çerezlikleri :KK43: of ya of

ıkı kaba 350 mılyon mu vercez sımdı
ama cıdden cok hoslar cınlıler gormuyomukı hemen yaparlardı aslında :KK70:

çok güzel kaseler kesın bu kaselerın benzerlerı cıkıcak ben takip edecem eger görursem haber veririm hihoyyyt 300 gercekten çok pahalı :eek:

kaçak kat çıkmışlar buna yaw -tatlicadiarzu-

iki katlı çerezlik hiç düşünmemiştim

efferin onlara gözüme girdiler kaydirigubbakcemile3

o kadar fiyatta oldugunu sanmıyorum arkadaslar ya.. 1tanecik şeye 300 mü alınırmış
inşallah cıkar çok hoşuma gittiler. pazar günü nişanlımla gezip arıcaz bakalım bulabilcezmi

X