Gülbeyza'nın başarı öyküsü

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2007
1.118
4
Merhaba Güzel Bayanlar

ben l-carnitina kullanarak diyetsiz dogal beslenerek
spor yaparak,yaptıgım sporum yarımsaat egzersiz hareketleri 5km yürüyüş
bir ayda 5 kilo verdim ben 1_sencime teşekkür ederim onun sayasinde oldu o beni l-carnitiyla tanıştırdı
l-carnitina yag yakımı sayesinde enerjik oldum inanın,hepimizde olur bazen canımız hiçbişey yapmak istemez halsiz oluruz ben kullandıgımdan beri enerji doluyum ve aktifim ve şunuda açıklayayım kesinlikle ilaç degildir.ben mutluyum çünkü bedenim oldukça inceldi istedigim kıyafetleri alıp giymeye başladım diyeceksiniz kilon 72 ben bu kilomlada şimdi mutluyum çünkü şubat ayında kilom 90 dı ve hedefim 60 bu hedefimede ulaşacagım beynimde bu işi artık bitirdim spor yaparak dengeli beslenerek amacıma ulaşacagım.sadece bu hafta 2 günlük lapa diyeti yaptım oda bana yaramadı onuda merak etmiştim ve kısa diye yaptım,püsküütçüm de bilir ben cuma yarışmasına katıldıgımda yani başladından buyana 8 kilo vermiş durumdayım zaten.neyse canlarım spor hayatımızın fazgeçilmezi olmalı bence

Son düzenleyen: Moderatör:
tebrik ederim gülbeyzacım..
peki doğum sonrası durumlar nasıl onu de bakiim bana :jeyyar:

öncelikle didscim canım teşekkür ederim böle bir konu benim adıma açtığın için..

az önce profilimden gördüm bu konuyu..

yeni doğum yaptım ve oğlum 2buçuk aylık oldu.

diyet yapamıyorum spor ise daha yeni başladım oda akşamları 30dakika yürüyüş..

tebrik ederim gülbeyzacım..
peki doğum sonrası durumlar nasıl onu de bakiim bana :jeyyar:

canım teşekkür ederim bhkcımŞeniz

tarihe baktıysan bu konu öncedendi ama

şimdi tabi yeni doğumda yaptım azmimi kaybetmedim çünkü yaşımda 30larda buyaştan sonra kilo vermekte zorlaşıyor oyüzden hemen kilo durumum kontrol etmek zorundayım hamilelikte 20kilo almıştım bunun 17sini hemen verdim zaten kaldı 3kilom fakat hamilelikten öncede kilo almıştım buyüzden vermem gereken yine fazla kilom var.
şimdi şu an yaptığım dikkatli yemek yemek kalori hesabı yaparak bol sıvı tüketerek.
ve emzirmekte kalori yakıyor burda vantajlıyım zaten,akşamları şimdilik 30dakika yürüme bandında yürüyorum,ve gün içinde tv&slenşhepa yapıyorum
şimdilik böle yaza çıtır olmak istiyorum.ve didscimde bilir beni azimli hatunumdur.

kaç kilosun peki tatlımcım..

canım onu şimdi yazmak istemiyorum çünkü 4cü takımdaki arkadaşlarım beni okursakötükedihüsoçok kızarlar.idealimdeki kiloya ulaştımda zaten yazarım ve her hafta tartılıyorum kilo verdikçe buraya kaç kilo verdimi yazarım
ve günlük yediklerimide yazarım.

insan böyle başaranları okuyup kendini düşünüyo ben de dün diyete girdim grupta dilim kendim burdaki diyetlerden birine başladım

tamam tatlım sen nasıl istersen öyle olsun..:)) ama başarını burdan takip etmeye devam.. yaza kadar güzel sonuçlarını bekliyorum..:))

canım şu an 30+4 hamileyim ve 15 kilo aldım :KK43:( 20 yi geçeceğim herhalde ama senin azmini okuyunca gerçekten vereceğime inandım.

canım şu an 30+4 hamileyim ve 15 kilo aldım :KK43:( 20 yi geçeceğim herhalde ama senin azmini okuyunca gerçekten vereceğime inandım.

canım inan ben bide sezeryanla doğum yaptım kilolar hemen kalır dedim ama
hemen 10günde hemen hemen hepsi gitti.
inanki azim ve hırs olunca sende başarırısın.
canım seninde az kalmış hayırlı doğumlar diliyorum sağlıcakla yavrunu kucagına alasınŞeniz

Gülbeyzacım oğluşuna çok sevindim:teytey:.Allah analı babalı büyütsün inşaallaha.s En kısa zamanda resminide istiyoz ona göreyerimseniben bu arada selininde 9 marta bir oğluşu oldu bende yine teyze oldum:sm_cool:

Gülbeyzacım oğluşuna çok sevindim:teytey:.Allah analı babalı büyütsün inşaallaha.s En kısa zamanda resminide istiyoz ona göreyerimseniben bu arada selininde 9 marta bir oğluşu oldu bende yine teyze oldum:sm_cool:

ay çok sevindim seliye.zaten hep bakınıyodum ona oldumu bebişi diye kapsama alanı gözüktüğü için ulaşamadım .umaysum albümüm var oraya bak oğlumu görürüsün sen neler yapıyosun özledim valla hepinizi.Şeniz

tam diyet olmasada kendimce bişeyler yapıyorum ve akşamları yürüyorum şimdilik 2kilo daha azaldım..

Son düzenleme:
tam diyet olmasada kendimce bişeyler yapıyorum ve akşamları yürüyorum şimdilik 2kilo daha azaldım..

merhaba canım öncelikle bebeğin analı babalı büyüsün...
bende 2,5 ay önce doğum yaptım ve 30 kilo aldım...malesefffffffff....
ben kilo takıntısı olan bir bayanım...ara ara hep diyet yaparım...60-70arasında oynuyordum hep...68 kg ile hamile kaldım 98 ile doğum yaptım....2-3 haftada 16 kg gitti....82 olmustum....fakat emzirmek kilo veriyo diye bide emziriyorum diye hiç kısmadım hep yedim...dikkat etmediğim için 86 oldum...18 kg fazlalığım var....3 gün diyete basladım...diyette değilde saglıklı beslenme...suan skı bir diyet yapamıyorum emzirdiğim için...evde spor yapmaya calısıyorum...sbze meyve agırlıklı besleniyorum...abur cuburu kestim....
benim hazirana kadar vermem lazım nasıl olcak bilmiyorum...
korkuyorum acaba azmı yiyiyorum diye...ya sütüm azalırsa...
birlikte yapalımmı diyeti ne dersin...buradan yazısalım hep...kac kilo verdik diye...birde bana ne yediklerini sabah öğle aksam yazarsan bende bir sonraki gün onları yerim...çünkü ben cok az yiyiyorum sanırım...bide acaba lahana suyu içsek bebişe zararı olurmu...

evet şuan tartıldım kilom:86,2
hergün yazıcam...
saglıkla kal...
hadi bakalım kac kilo vereceğiz...
yazı düşünelim incecik oldugumuzu eski halimizi tiril tiril tşörtlerle elbiselerle zayıfcacık gezdiğimizi....:içelim:

durucum merhaba
öncelikle seninde bebğini rabbim analı babalı büyütsün
onlar dünyanın en güzel varlıkları..
aynı sorunu bende yaşadım ye süt olsun dediler yine kilo aldım
ama şimdi çok dikkatliyim
tabi canım birlikte yapalım diyetimizi hem birbirimizi motive etmiş olur hırslanır azimlenir çabucak kurtuluruz bu kilocuklardan.
sende hergün yaz buraya
ben günlük listemide yazarım buraya
sütün azalmaz canım korkma
ben hergün sütüm çoğalsın diye rezene ve ısırgan otu çayı içiyorum
zaten doktorumda bana sütün çoğalması için fazla yemene gerek yok sıvıyı çoğalt demişti
diyetimizde zaten çok ağır olmucak ama spor kesinlikle şart bitanem tamammı anlaştıkmı
hadi bakalım gazamız mübarek olsun..
durucum..

X